Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyek a nektek tetsző lány...

Melyek a nektek tetsző lány és fiú nevek? Ezek a nevek tetszenek?

Figyelt kérdés

Mi a gyermeketek neve?

Illetve milyen nevet adnátok a gyermeketeknek?


Fiú és lány nevekre egyaránt kiváncsi vagyok..



Illetve ezek a nevek nektek tetszenek, melyik tetszik legjobban?

Lány:Alexa, Krisztina, Léna,


Fiú:Levente, Zalán, Ádám


Mielőtt valaki beleszól, nem, nem ez alapján választok nevet a gyermekemnek, csak érdekel a véleményetek és h mit "ajánlotok még", hátha beleszeretek valamelyikbe...



2018. aug. 23. 23:29
1 2
 1/14 anonim válasza:
68%

Nekem lányból most a Rebeka tetszik nagyon fiból pedig a Bence, szóval ha most születne gyerekem akkor valószínű hogy ezek a nevek is benne lennének a pakliban.


A te neveid közül egyedül az Alexa amire azt mondom hogy nem rossz.

2018. aug. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
27%

Alexa, Krisztina nagyon ellenszenves

Levente nagyon tetszik, Zalán elmegy, és mindenkit Ádámnak hívnak, én azért különlegesebb névvel próbálkoznék


Az én gyerekeim neve Sára Liza és Kornél Gedeon

2018. aug. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Emese
2018. aug. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Nekem a Léna olyan különlegesnek tűnik, sose hallottam még, csak könyvekben olvastam, tehát nekem az, meg az Alexa talán

A Krisztina nekem se tetszik (annak ellenére, hogy én is az vagyok, 4. a családban anyai ágon, ilyen családi valami volt nálunk) meg csúfolni is lehet a mézga család főcímdalával is (nekem folytom mondogatták még 8. osztályban is)

Fiú nevek közül én adnám az Alexet, a felsoroltak közül egyiket se

2018. aug. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Gyermekeim: Alex és Vivien Orsolya

A felsoroltak közül tetszik Alexa, Léna, Levente, Zalán

Kedvenc neveim még: Angéla, Renáta, Anasztázia

Fiú nevek közül Mirkó (nem adnám a különlegessége miatt), Máté, Bulcsú

2018. aug. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik az összes neved:-)


amiből mi válogattunk:

Henrietta, Marianna, Alina, Sarolta, Veronika, Zsanett, Júlia, Heléna, Zita, Karina, Laura, Odett, Regina, Emese


Róbert, Zsolt, Márton, Miklós, Andor, Viktor, Lőrinc, Bertalan, Péter, Nándor, Tamás, Gergő

2018. aug. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

A tieid közül tetszik az Alexa, a Léna, a Levente és a Zalán.


Nekem Hedvigem és Villő van, ha lenne még gyerekeim, akkor a Lelle és a Vid lenne a befutó.

2018. aug. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Vince,Ábel,Kornél,Olívia Róza és Lili Sára a gyermekeink nevei.

A tied közül lánynevekből csak a Léna tetszik(talán még az Alexa is elmegy,Lexi becezés nagyon aranyos).

Fiúból az összes tetszik.Az ötödik babánknál listás volt a Levente és a Bálint,de végül Lili lett.

2018. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tetszenek a neveid, mind vàllalható, kérdés hogy a vezetéknévvel melyik hangzik jól.

Kislànyom Eliza, tetszett még a Kincső és a Karolina, de a vezetéknevünk k-ra végződik.

Ha fiù lett volna, Csaba, Tamàs vagy Levente közül vàlasztunk.

2018. aug. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az általad írt lánynevek közül a Krisztinát tartom elég jónak, a többi nekem nem tetszik. A fiúnevek közül a Levente és az Ádám nagyon szép, de a Zalán sem olyan rossz.

Az általam favorizált nevek:

Fiúk: László, András, György, Miklós, Zoltán, Tamás. Nálunk a László azért lett kilőve, mert több is van belőle a családunkban. Végül András lett.

Lányok: Anna, Anikó, Erzsébet, Zsuzsanna, Eszter, Edit, Edina, Andrea, Adrienn, Boglárka. Ezek nagy része amiatt esett ki, mert már van a rokonságban, esetleg több is belőlük. Végül Erzsébet lett.

2018. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!