Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen kismotort vették a 18...

Milyen kismotort vették a 18 hónapos gyereketeknek? Mi alapján válasszak? Melyik a biztonságosabb?

Figyelt kérdés
Esetleg, ha írnátok típust,ami bevált azt megköszönném. ☺️

2019. márc. 24. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Mind életveszélyes, ha jól használják. :D Nekünk ez a típus volt: [link]

Amelyiknek olyan vastagabb, traktoros kereke van, abba van, amelyik gyereknek beleakad a lába, és nem tudja hajtani.

2019. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Mi is olyat vettünk mint az első mutatta. A vastagabb kerekűt nehezebb hajtani, beleakadhat a lábuk is.
2019. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 kerekű kismotort vettem neki ennyi idősen.

[link]

2019. márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én pont,hogy abban a hitben voltam, hogy a vastagabb kerekű tuti jobb. 😅 Nehéz választani, mert annyi jópofa van, csak ugye a külső nem minden, mert valóban veszélyesen mennek vele a gyerekek. Azt hiszem körül nézek vékonyabb kerekűek közt is.
2019. márc. 24. 22:24
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Mi inkább egy állítható ülésű futóbiciklit vettünk, még később is simán tudta használni
2019. márc. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ilyen "mezei" volt egy éves kortól, mint amit első mutatott. És csak azzal a szélesebbel volt esés, amit kölcsönkértünk, de folyton beleakadt hátul a lábuk. Futóbiciklit meg két éves szülinapra kaptak, egy hét alatt abba is belejöttek - na de azt már neccesebb futva utolérni :)
2019. márc. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is az volt mint az elsőnek, mondjuk mikor a lejtőn száguldott le cumival a szájában akkor néha frászt kaptak emberek :-D

Futóbicikli is volt, imadta!


Igy utólag azert hálát adok hogy a motorral soha nem állt fejre, mert iszonyúan ment vele sokszor :-D

2019. márc. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
🙂 köszi mindenkinek
2019. márc. 25. 12:11
 9/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, most nézem a linket, hogy nem a motort tette be. SZóval ez volt az konkrétan:

[link]


Biztonságosan, és gyorsan tudott vele közlekedni.

2019. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Ez nagyon tetszik küllemre masszívnak tűnik.
2019. márc. 25. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!