Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csináltam bundaskenyeret....

Csináltam bundaskenyeret. Műanyag habszivacs kék tálcába tettem. Az olaj miatt kioldódott a tálcából színezék és kékre beszínezte a krnyér alját. Baj lesz?

Figyelt kérdés

Azt hittem penészes de aztán rájöttem a tálca kioldódott ettem belőle egy harapással.

Lehet tőle valami bajom?

Rossz anya vagyok ettől majdnem evett belőle a kislányom is?


2019. márc. 26. 09:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
Te kérdező.. Szégyen szemre anyuka létemre igazán nem vagyok egy konyhatündér, de azért bennem felmerül a kérdés, hogy a forró olajból frissen kivett bundás kenyeret miért közvetlenül tálcára teszed papírtörlő helyett?
2019. márc. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
Arról nem is beszélve, hogy a frissen sütött bundáskenyér hogy a fenébe penészesedne meg? Valami időugrással? Vagy hogy képzelted???
2019. márc. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Műanyag habszivacs tálca? Hát ilyeneket mi nem használunk. A forró cuccokat, mindig tedd inkább porcelán tányérra, ne műanyagra! Amit az olajból szedsz ki az alá lehet papirtörlöt is tenni, felszívja az olajat.
2019. márc. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

El nem tudom képzelni, hogy milyen az a műanyag habszivacs tálca, de eleve nem teszünk műanyagra forró dolgokat, kivéve, ha kimondottan hőálló műanyag.

Ezt a "rossz anya vagyok" dolgot meg hagyjuk már, basszus, a gyereked nem is evett belőle, úgyhogy nem értem, miben függ ez össze az anyaságod milyenségével, vagy hogy ez egyáltalán miért a Gyerekvállalás kategória, ha csak te ettél belőle.

2019. márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez kemény 😂😂😂 remélem kamu kérdés 😂
2019. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!