Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babátok fölszedi játszani és...

Babátok fölszedi játszani és rágcsálni a habtapit/habszivacs puzzle-t?

Figyelt kérdés
Aki összeragasztotta, milyen ragasztóval?
2010. szept. 23. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen fölszedi:) Vastag átlátszó cellux szerű ragasztóval (praktikerben auchanban tescóban is kapni). Jó mert nem szed ki semmilyen aoró darabkát és csak feltámasztom a falhoz amikor takarítok.

Mondjuk olyan 2 havonta leszedem a ragasztót és újra ragasztom, mert itt ott feljön.

2010. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is gond volt a habtapi szétszedése, megrágcsálása. Sajnos meg is ették nagy részét a daraboknak, úgyhogy kb 15-16 hónapos korukban fogtam és felszedtem az összeset, a 40 db-ból ha 15 db épen maradt, akkor sokat mondok. Esténként mondta is a párom a gyerekeknek, amikor raktam össze a habtapit, hogy "anyátok jól eljátszogat". :)) Nem ragasztottam össze, napjában ezerszer összeraktam, persze addig tartott. Meguntam, azért szedtem fel. Már járnak, nem folyton fekszenek, nem olyan fontos már a habtapi.

19 hós ikrek anyukája.

2010. szept. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ragasztottam össze, eszembe se jutott:)

3 gyerekem van, még az elsőnél vettük. A többinél már le sem raktam. Most a nagyobbak néha játszottak vele a nyáron kint az udvaron.

2010. szept. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én Kislányom a nagy micimackós habtapit kapta, aminek nincsenek apró darabjai, és szétszedni még én is nehezen tudom, ennek ellenére egyenlőre használaton kívül van.

Olyannyira tetszenek a színes figurák Manónak, hogy amint ráteszem elkezdi kapirgálni. Egy pár helyen fel is szedte picit, mire észre vettem.

Remélem majd ha tud kúszni, mászni majd később ülni szépen eljátszik majd rajta. Egyenlőre nem merem rátenni.

2010. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnak is a apró darabok nélküli Micimackós habtapit vettük, de még ezt is fel tudja szedni 9 hónaposan:-) Rágcsálja egy kicsit, beszél hozzá, majd mászik tovább.
2010. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazzal a vastag, atlatszo ragasztoszalaggal ragasztottam ossze, amit egy korabbi valaszolo emlitett.

Kulon a kockakat eloszor, hogy apro darabokat tartsa, majd osszeraktam es a savokat is leragasztottam. Sot, mivel mar eleg nagy alapteruletu es nem akartuk boviteni jobban, igy a szelekrol is levagtam a receket, mert miutan az alakzatokat nem tudtak kiszedni a gyerekek, azutan a kissebbik fiam elkezdte korberagni a szeleket, merthogy az nagyon csalogatta.

Azota sem volt gond, a nagyobbikat mar nem izgatja a szetszedese, a kisebbik meg nem piszkalja, ugy fogadta el, hogy az egyben van. Es mivel en naponta porszivozok (a habtapi alatt is van szonyeg), igy az sem utolso szempont, hogy egyben felemelem az egeszet 5 mp alatt, felrerakom, porszivozok, majd visszaboritom es nem kell pakolgatni osszefele allandoan.

Egyebkent nagyon kell vele vigyazni, a multkor talaltam egy honlapot, ahol az szerepelt, hogy az apro darabokbol allo habtapikat most fogjak bevonni a forgalombol fulladasveszely miatt.

2010. szept. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A ragasztást a kis belső darabokra értettem :)


Hogyan tisztítjátok?

2010. szept. 23. 22:54
 8/11 anonim ***** válasza:

vizes rongyal áttörlöm, nem foglalkozok nagyon vele :-)

én összeragasztottam, pár csepp pillanatragasztóval a részeket. tényleg csak pár csepp kellett, mert a pillanatragasztó marhatja a szivacslapokat.

2010. szept. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is széles ragasztócsíkkal ragasztottam össze, de én 2x2-es négyzeteket csináltam.Ehhez hozzá se nyúl. Emellett van külön lerakva egy olyan amit szétszedhet, a nagyon pici részeket kivettük.
2010. szept. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hol lehet venni ilyen szivacsot?
2010. szept. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!