Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Wifis légzésfigyelőről mi a...

Wifis légzésfigyelőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Vettünk használtan egy régi légzésfigyelőt,ami sajnos elromlott. Most újat vennénk,Angelcare AC017-est néztünk ki,de nem tudom,hogy mennyire megbízható.
2019. márc. 28. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyílván én vagyok lemaradva, de mitől lesz wifis egy légzésfigyelő, az mit tud?

Köszi ha válaszolsz :)

2019. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk én sem értem, hogy miért kell net a légzésfigyelőnek?
2019. márc. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi,lehet hülyén írtam. Vezeték nélküli... De azt nem tudom,h hogyan csatlakozik,és lehet,h kicsit aggódnék,hogy biztosan jelezne-e,ha baj van.
2019. márc. 28. 23:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk 517-es van, én is tartottam tőle, de tökéletesen működik. Fél éves a kisfiam, szerencsére élesben még nem szólalt meg, de amikor elfelejtem kikapcsolni, akkor jelez.
2019. márc. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia! Az is 1 lapos,ugye? Tényleg érzékeli az egész ágy felületét? Nem szokott elmászni róla? 2 hónapos a kislányom,az elején rengeteget riasztott a légzésfigyelőnk,többsége téves volt,de volt,amikor valósnak bizonyult,és bár kb 1 hónapja nem volt riasztás,nem aludtam nyugodtam az éjjel,hogy elromlott az a sz.r...
2019. márc. 29. 08:49
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Egy lapos ez is. A kisfiamnak épp ma tesszük össze a 70x140-es ágyat, eddig kicsiben (40x90) aludt. Azt rendesen érzékelte. Ha kicsit még tudsz várni, akkor pár nap múlva beszámolok a tapasztalatokról. De a nagyoknál nálunk 2 lapos angelcare volt, soha nem volt gond.
2019. márc. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a lézésfigyelő érzékenysége nem volt rendesen beállítva? Így amíg pici volt a kislányod, nem érzékelte rendesen, ezért riasztott,, de most, a kicsit nagyobb súlyt már igen. (Bocsánat, nem okoskodás, csak ötlet :) )
2019. márc. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lassan egy hete használjuk a 70x140-es ágyban. Tökéletesen működik, pedig sokszor nem fekszik rajta a kisfiam.
2019. ápr. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!