Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a pelenkára...

Mi a véleményetek a pelenkára csíptethető légzésfigyelőről?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményet, várom, akik már használtak ilyet. Snuza picot néztem ki, de bármilyenről szívesen fogadom a tapasztatokat.:)
2019. jan. 20. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Azt hogy semmi értelme. :D Csak egy iszonyatosan parázós szülő esetében tudom elképzelni megnyugtatásnak mert amúgy semmit nem ér. Ha a gyerek mozog már levegővételnek érzékeli, röviden: csak akkor nézi jól a légzést ha a gyerek háton alszik az ágyában fix helyzetben. Kocsiban ülésben, babakocsiban nem működik és akkor sem ha a gyerek éber és mozog. Illetve az is kilőve hogy a gyerek hason aludjon márpedig az enyém csak így szeretett így mi pl kb használat nélkül adtuk el anno, utólag nem venném meg lehetett volna több eszem de elvaultam minden kellett a gyereknek. Ja azt kihagytam, hogy milyen praktikus télen a hatezer réteg ruha alatt a pelenkára csíptetve. Pénzkidobás akkor is ha ilyen-olyan nagyokos celeb tukmálja az emberre.
2019. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk most a második gyereknél Snuza Hero van, én nagyon szeretem. Nem használom mindenhol, tehát nem úgy, ahogy az 1-es írja, hogy babakocsiban, autóban stb. Nekünk azért van ilyen, mert együtt alszunk, azaz a baba nagyrészt babaöbölben van, néha szopi közben bealszok éjjel, és akkor mellettem marad. Így a lapos légzésfigyelő nem működik, mert összeérnek a matracok, és minket is érzékel. Szóval én ugyanúgy csak az ágyban használom, mint a hagyományos típust. Amúgy hason fekve is tökéletesen használható, csak a baba oldalára kell tenni a cuccot, teljesen jól működik. Sosem riasztott még, és látom, hogy tényleg olyan tempóban villog, ahogy lélegzik a gyerek. Nekünk bevált.
2019. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk is Snuza Hero van. Én nagyon szeretem. Eleinte akkor használtam, ha hason aludt el nappal, és nem a kiságyában. Később voltak olyan időszakok, hogy csak köztünk volt hajlandó aludni, akkor tettem rá. Nekem megnyugtató volt így.
2019. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Snuza hero a miénk is. 8 hónapos a babánk. A mai napig a legjobb dolog amit vettünk neki
2019. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk snuza pico van. Azért vettük, mert sokat utazunk, a nagy laposat nem tudnánk vinni. Tökéletesen működik, nem zavarja a gyereket. Bármilyen pozícióban használható, a leírásában benne van a rögzítés ideális helye alvópozíciótól függően.
2019. jan. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mienk is Snuza hero.Meg vagyok vele elegedve.10 honapja hasznaljuk.El sem tudnam kepzelni nekule (egyenlore) az ejszakakat.

2019. jan. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Még lenne pár kérdésem, akiknek nagyobb a babájuk nem próbálja meg leszedni? Nem zavarja nagyobb korban sem? Meddig tervezitek használni?
2019. jan. 23. 06:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Az en lanyom egy eves,es annyira hozza szokott h minden este rarakom, eddig meg sosem piszkalta vagy levette volna (rugiba alszik).

Haton es oldalt fekszik nem zavarja.Ezen meg nem gondolkoztam h meddig fogjuk hasznalni,de szerintem meg eleg sokaig.

Remelem tudtam segiteni.

Szep napot 🙂

2019. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2019. jan. 28. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!