Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Màr 1 hete késik. Csináltam...

Màr 1 hete késik. Csináltam vagy 10 tesztet de mind negativ. Most nyilal a nemi szervembe ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Felfàzàstól lehet ez az érzés és késhet? Mert kb 3 hete annyira fàjt a petefeszkem hogy kiegyenesedni sem tudtam
2019. ápr. 5. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Orvoshoz kéne fordulnod!
2019. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszed itt majd diagnosztizál valaki látatlanban?
2019. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Nekem egy brutál fertőzéskor voltak ilyen tüneteim. Több hét volt mire kikezeltek...

Jobb ha elmész dokihoz.

2019. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kèpzeld nem gondolom hogy diagnosztizal valaki csak gondoltam hàtha volt màr így más is.
2019. ápr. 5. 17:49
 5/5 anonim ***** válasza:
1 hét késés után már kimutatta volna a teszt, ha terhes vagy. Viszont ha fáj a petefészked és késik a vérzésed, akkor sokkal nagyobb valószínűséggel van egy erős fertőzésed-gyulladásod. Szóval sürgősen fordulj orvoshoz, mielőtt sokkal nagyobb baj lesz!
2019. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!