Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy mondtatok el a masodik...

Ti hogy mondtatok el a masodik babat a szukebb csaladnak?

Figyelt kérdés
A nagyobb 3 eves, neki meg nem szeretnenk mondani, majd ha noni kezd a hasam. A nagyszuloknek, testvereiteknek mit mondtatok? Varjak nagyon mar a masodikat, regota kerdezgetik, hogy mikor jon mar :)
2019. ápr. 9. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Átmentünk hozzájuk vendégségbe és mikor mindenki ott volt, akkor mondtuk, hogy jön a baba.
2019. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Csináltam a nagynak egy “nagytesó leszek” feliratú body-t és ámentünk anyukámékhoz. 😊
2019. ápr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Én is rendeltem a nagynak egy nagytesós vicces felíratú pólót. Kíváncsi vagyok kinek fog feltűnni először.
2019. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Nekünk igazából el sem kellett mondanunk, hiszen annyira várta az egész család, hogy napi szinten téma volt közöttünk. A szüleink azt is tudták, mikor csinálom a tesztet, Ők hívtak, hogy másodszoros nagyszülők lettek-e.

Szval valójában telefonon keresztül tudták meg, és mivel nagyon sűrűn találkozunk, pikk-pakk meg is ünnepeltük.

Az akkor 1 éves kisfiunknak a legelejétől kezdve mondogattuk, hogy a kistesó a pocakban van.

2019. ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ez nagyon jól sikerült, hála a 6 éves “nagy” lányomnak :)

O ahogy megtudta hogy teso lesz, rögtön ment rajzolni, es meg rajzolta a csaladot, de mar a kezemben volt a baby is. Ez annyira aranyos kép lett, hogy amikor jott hozzánk valaki családtag, ezt a rajzot mutattuk meg neki es abból talaltak ki, de nem volt mindenkinek rögtön egyértelmű , úgyhogy nagyon vicces perceket okozott! 😃

2019. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!