Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor mondtátok el a családnak...

Mikor mondtátok el a családnak a baba nevét?

Figyelt kérdés

7.hónapban vagyok,karácsony utántól tudjuk biztosan a nevét.

A család még nem tudja hogy kitaláltuk.

Férjem részéről hagyomány tovább vinni egy ezeréves nevet,ezért fognak kiakadni, én részemről szimplán hallgathatnánk hogy az xy gyerekét is úgy hívják vagy miért nem így és így hívjuk inkább.

Semmi extra furcsa név egyébként,Dominika lesz🙂

Nálatok hogy volt?


2018. febr. 28. 10:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elmondani, ha ilyen kritikus a család. Majd szülés után elmondjatok, addig ne lássátok a szajhuzogatast. Igazából ez csak a szülőkre tartozik.
2018. febr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha kérdeznék, vagy miután megszületett. Akkor már úgyis mindegy, nem tudnak lebeszélni, marad az elfogadás.

Vagy “Anya, apa Dominikának fogják hívni az unokatákoat”

2018. febr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
*unokátokat :D
2018. febr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondtuk el, miután megszülettek, addig SENKI nem tudta kettőnkön kívül
2018. febr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Évekkel a teherbeesés előtt már tudtam, hogy hogy fogják hívni a gyerekemet.
2018. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
... és nem volt titok senki előtt sem.
2018. febr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok, mi már csak azért sem mondtuk el, mert 2 egyedi nevet választottunk és nem akartuk hallgatni a magyarázást/lebeszélést, meg kellett szokniuk, de már tetszik mindenkinek
2018. febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is a 7. hónapban vagyok pont és nagyjából február elején jutottunk dűlőre. Senkinek nem mondjuk el ameddig meg nem születik. Volt aki kicsit megsértődött ezen de nem gondolnám, hogy rajtunk kívül bárkinek van ebbe beleszólása mint ahogy abba sem, hogy mire esett a választás.
2018. febr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szenteste döntöttük el a fa alatt, 28. hétben voltam. Előtte is már mindenki kérdezgette, mi pedig mondtuk, hogy majd a Jézuska hozza :)

Karácsony első, másodnapján persze mindkét család kérdezte, volt, aki imádta, volt, aki furcsán nézett. Azóta is mindenkinek elmondjuk, akit érdekel, a véleményük viszont minket nem :D

2018. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem titkoltuk. Persze volt aki húzta a száját de nem érdekelt. Most már mindenki szereti a neveiket.
2018. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!