Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hanyadik hetre lett meg, hogy...

Hanyadik hetre lett meg, hogy hogy fogjak hivni a gyereketek? Nehez volt kozos nevezore jutni?

Figyelt kérdés
Ki dontotte el? Jo dontesnek bizonyult? Hanyadik gyerek volt?

2019. ápr. 10. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Az első a szülésnél dőlt el. Egyszerre vágtuk ra.

Második 39.hétig hezitáltunk 2 nev között, aztán döntöttük el.

Nem bántuk meg. Mindkét gyerekünkre illik a név.

2019. ápr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Egyiket a kórház felé a kocsiban döntöttük el, másikat szülés után neveztük el amikor már a kezünkben volt.


Nem kapkodtuk el. :))

2019. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek 20 hetesen lett meg a neve, nem volt olyan nehez döntés, de nem ez volt az első ötletünk. Csak ahogy kezdett mocorogni, láttuk az ultrahangon, az valahogy nem illet ra. Amit választottunk, tökéletes.


Tesoi ikrek lesznek, napokon belül érkeznek. Nekik előbb lett nevük 16 hét körül, de sokkal nehezebb volt két nevet választani.


Mindhárman fiúk, most az ikreknel lány nevet könnyebben találtunk volna.

2019. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi sokat vártunk Rá. Már a születése előtt 4 évvel megbeszéltük, hogy mi lesz a gyermekünk neve ha kisfiú; és mi, ha kislány lesz.
2019. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek már évekkel a fogantatása előtt meg volt. A másodiknak csak remélni merem, hogy a szülőszobára meg lesz.
2019. ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél megbeszéltük férjemmel, hogy melyik fiúnevek tetszenek, és kb. mind a kettőnknek ugyanaz volt a favorit- nem volt mit agyalni rajta.

Még nem született meg, mikor eldöntöttük, hogyha lesz egyszer még egy gyermekünk és fiú lesz, akkor mi lesz a neve.

Szóval a másodiknál mikor kiderült hogy fiú, már nem gondolkodtunk- megvolt a név.

Harmadikat lánynak várta mindenki- ezerrel kerestük a lányneveket, ami nekem tetszett az férjemnek nem, ami neki az nekem nem... nem volt egyezés. A nagy névvadászatban egy fiúnéven megakadt a nevem- onnantól tudtam, hogy a harmadik is fiú lesz és hogy megvan a neve.

Felhívtam férjemet mondtam neki, hogy van nevünk- csak éppen fiú- mert tuti fiú lesz. A névért odavolt- és természetesen fiunk lett harmadszorra is. :)

2019. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt évekkel előtte tudtuk, a másodikat a szülés előtti este döntöttük el.
2019. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 6 évesen eldöntöttem. Apukának is tetszett így nem volt kérdés. Első és egyetlen gyerek. Jó döntés volt
2019. ápr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!