Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 30 ezer forint gyerektartas...

30 ezer forint gyerektartas ez most komoly!?

Figyelt kérdés

Ex keres 120-150 ezret állítólag most emelik neki szóval egy 50 ezerre min. Számítottam!

Azok után amik történtek hogy kihivtak ránk a rendőröket elvitettni egy mosógépet szerintem 50 ezer tartasdij a minimum ezen felül a majdani sulis költségei és lakás a minimum.

De komolyan 30 ezer?

Holnap megyek ügyvédhez exem azt mondta én intézzem ja és még az ügyvédi költségekbe sem akarnak beleszállni.


2019. ápr. 16. 14:42
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedben még 120-150 ezer a keresete amit emelnek. Egyik valaszodban mar 200 ezer es azt emelik. Akkor most mi van? 1 gyerekre max 20-25% jár a fizujának, de ha a biróság így állapította meg, akkor max fellebbezni tudsz. Ami pedig a perkoltseget illeti azt hiszem anyagi okokra hivatkozva kerelmezheted azt, hogy kozosen fizessetek, vagy ilyesmi ebben nem vagyok jartas.
2019. ápr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Ilyen nem lesz nem fog ezen csökkenteni jó hogy nem 5000 a
2019. ápr. 16. 15:02
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
120 ezerre 50 ezer tartásdíjat nem fognak megállapítani, örülj ha 20 ezret kapsz. Az ügyvédet miért fizetné, fogadtál neki is ügyvédet vagy közös lesz?
2019. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
91%

Előbb még 120-150 volt, most már 200...? És még ezen emelnek “állítólag”? A lényeg h papíron mennyi a fizetése, a gyt pedig MAXIMUM 20-25%, ami nem jelenti azt h ennyit oda is ítélnék! Örülj, hogy egyáltalán kapsz ennyit, más pasi azon van, hogyan tudja mindenáron kijátszani a gyt-t vagy hogyan tud minél kevesebbet fizetni.

Amúgy nem a te tiszted eldönteni, hogy mi a minimum és mi nem! Mi az h minimum a sulis költségek és a lakás is a gyerektartason felül?! El vagy kissé tájolódva. Nem kellett volna gyereket szülni, ha ennyire nem bírod eltartani!


Ha a mosógép az övé volt, akkor meg jogos h elviszi. Ehhez nem kell rendőr, de valahogy nem tudom elhinni h egyből rendőrrel mentek oda. Nem el akarták vinni, te meg ellenkeztel..? Az már inkább hihetőbb.

2019. ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
96%
Miért ne csökkenthetne? Kéri és pont úgy csökkenthetik ahogy emelik. A bíróságon figyelj, némely bírónak meg van az a háklija hogy ők döntenek és nem kérnek tanacsot a felperestől.
2019. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
A fizetéséhez képest teljesen reális a 30, azt pedig, hogy emelnének hirtelen 50 ezerrel, azt kétlem.
2019. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz 50 ezret kapni ne is számíts rá. Ha több mint 200 ezret keres akkor majd. És hiába járkálsz vele ügyvédhez meg bíróságra nem fognak tudni segíteni. Csak magadtól veszed el a pénzt ezzel.
2019. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
92%

"Ilyen nem lesz nem fog ezen csökkenteni jó hogy nem 5000 a"


Ezt még csak véletlen sem te döntöd el! De, igen is kérhet csökkentést, ha pl születik egy másik nőtől gyereke és általában csökkentik is, nem egy ilyenről tudok. Szóval higgadj le, mert ha fejre állsz sem fogsz ezen tudni változtatni.

Teljesen reális 120-150-ből 30 ezer, örülj h egyáltalán ennyit kapsz és ne itt hisztériázz!

2019. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
73%
Nehéz is az aranyásó élet :D
2019. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
91%
Baratnomeknel is 30at fizet az exe de ez neki nem volt eleg ra jart az ugyved nagyaka amibol az lett hogy ki fogtak egy olyan rossz birot hogy a 30helyett kap 20at. Mert mikor eloszor megallapitottak tobb volt a keresete. Masodszor kevesebb mert betegallomanyba volt az eze igy 20ra le csokkentettek neki. Jobban jart volna ha nem jar az ugyved nyakara. Szerintem ha te is ra jarsz elkepzelheto hogy ugyan igy jarsz. Nem te dontod el hogy mennyit fizessen az exed.
2019. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!