Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 30 ezer forint gyerektartas...

30 ezer forint gyerektartas ez most komoly!?

Figyelt kérdés

Ex keres 120-150 ezret állítólag most emelik neki szóval egy 50 ezerre min. Számítottam!

Azok után amik történtek hogy kihivtak ránk a rendőröket elvitettni egy mosógépet szerintem 50 ezer tartasdij a minimum ezen felül a majdani sulis költségei és lakás a minimum.

De komolyan 30 ezer?

Holnap megyek ügyvédhez exem azt mondta én intézzem ja és még az ügyvédi költségekbe sem akarnak beleszállni.


2019. ápr. 16. 14:42
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
74%
Nem a gyerektartasbol kell eltartani es felnevelni egy gyereket.
2019. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi fizetesre a sógoromnak is papíron és csak 30at fizet, plusz a tesomnak kell ebből a pénzből 2 hetente az egyik 80-km es utat bevállalni, mert a biróság kötelezte, hogy felezzék meg az utiköltséget es az utazásra szánt időt. Iskolai koltségekhez csak szeptember előtt járul hozzá 50%-ban.
2019. ápr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Nagy aranyaso ha az lennék nem neki szültem volna hanem az exem ék aki milliomos
2019. ápr. 16. 15:52
 24/33 anonim ***** válasza:
68%

Aha, aha, egy másik ex, aki meg véletlen épp milliomos.. :DD

Akkor mond csak miért nem neki szültél és miért a gyakorin vergődsz 20 ezer Ft miatt?! Nem 20 ezren fog múlni egy gyerek és az anyja megélhetése, ha meg igen az már rég rossz, ilyen anyagi helyzetre nem kellett volna szülni, ennyi!

2019. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
78%

A gyt az az összeg, amivel apuka HOZZAJARUL ahhou, hogy a gyermeketeket el tudd latni. Nem ő fizet mindent a gyerekkel kapcsolatos. A tobbit neked kell hozzapotolni, mivel te vagy az anyja, a te felasatod is. Orulj neki, hogy megkapsz ekkora osszeget. Anyamnak harmunkra 45 ezret itelt meg a birosag.

Szoval pofi lapi és menj szépen dolgozni.

2019. ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
64%
Nehogy már ne tudj havi 40-50 ezerből eltartani egy gyereket. Nem magánovi kell meg mamas ad papas ruhák. 30 ezr gyt plusz amit te hozzáteszel, bőven elég.
2019. ápr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
84%
A válasz: igen komoly. A többi zagyvaságot nem értem.....
2019. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
62%

Hát ezt nevezik úgy, hogy sz..pás. Majd a következő életedben meggondolod, vállalj-e úgy gyereket, hogy egyedül képtelen vagy eltartani. Nem az apukát védem, de az ilyen kérdéseknél örülök, hogy vártam eleget a gyerekkel, és nem kell 20-30 ezrekért könyörögjek a bíróságon.


funfact: Nem te fogod eldönteni a gyt emelését/növelését, tehát ha teszemazt, születik egy másik kapcsolatban 1-2 gyereke, simán kérheti ennek az összegnek a csökkentését.

2019. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
64%
Milliomos ex leállt egy ilyen írást nem tudóval? Meg ahogy látom az értelmezés se megy. Inkább hazudd, hogy a gyerek írta (ha nincs még 3 éves) azt jobban elhisszük.
2019. ápr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
87%
Vidd vissza szeri tem a gyerek cuccait a Brendonba. De amúgy 120-150 ezres fizuból hogyan telt nektek Brendonra, Nazzi? Bár úgy emlékszem, azt írtad, hogy te kiemelkedően jól keresel. Akkor miért számít ez a 30 ezer is? Azt hitted majd nem fogsz dolgozni? Hahaha, józanodj ki!
2019. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!