Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elutazáshoz elsősegély, egyéb...

Elutazáshoz elsősegély, egyéb motyók, amiket visztek magatokkal?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit pakoljak.... Nyilván szúnyogirtót vagy riasztót igen, meg sebtapasz ilyenek, de mik azok, amiket tartalmaznia "kell" egy úti csomagnak 2 éves gyerek mellett?
2010. júl. 5. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
fájdalom csillapító, kötszer, fertőtlenítő, stb, ami otthon is van, baj esetére.
2010. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En allandoan utazom ket gyerekkel (5 es 19 honapos). Van,hogy 2 napra, van, hogy 2 hetre. Szoval profi pakolo vagyok, de mar emelygek tole.

Ami a legfontosabb: fajdalom es lazcsillapito, orrszivo+orrcsepp. Nincs ra gyakran szukseg, de jobb, ha keznel van.

Eteteshez szukseges dolgok.

Elegendo pelenka, popsitorlo, krem.

Valtasruha evszaknak megfeleloen,gyerek koszolodasatol fuggo mennyisegben. Ez nagyobbnal 80%ban koszolhato jatszoruha,20%ban kiruccanos darabok.

Mindig rakok el egy evszaknak nem megfelelo szerelest is, ha hirtelen valtozna az ido.

Nehany jatek,kedvenc darabok,de lehetoseg szerint nem a legnagyobbak.

Furdeteshez szukseges dolgok.

2010. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindig viszem a bébiört is. Nagyon jó hasznát vesszük szállodában is, a kicsi lefekszik 8-kor, mi pedig még tudunk kicsit nyugodtan üldögélni az étterem teraszán, meg ilyesmi.
2010. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!