Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyos mindenaron ebedet akar...

Anyos mindenaron ebedet akar csinalni nekunk es a gyerekunknek, aki 2 eves. Mit fozzon, ha naluk minden etel extra zsiros es sos?

Figyelt kérdés

A levesek ezert kilove, mert olyan sosak, h felnottnek zavaroak.

Sultkrumpli tocsog a zsirban, pedig a gyerek szeretne....

Persze, olyan etel kene, amit egy ket eves is megeszik.


Szerintetek mit keszitsen, ami nem lehet tul zsiros, ha mar ugyis el fogja sozni?


2019. ápr. 18. 19:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajtos tészta
2019. ápr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Tepsibe krumpli, répa, brokkoli, karfiol, baby kukorica, kelbimbo meg csirkecomb , alufólia ra es mehet a sütőbe.

Erre nem kell zsiradék es talán el se sozza 😁

2019. ápr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Palacsinta is lehet jó olajos, főzeléket is el lehet sózni, szóval szinte minden kajcsi kizárva. Szerintem ha egyszer sósabbat, zsírosabbat eszik nem lesz baja. Legfeljebb megmondja a mamának gyermeki őszinteséggel hogy nem jó.
2019. ápr. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Csomo jo otlet lett, koszonom!

Megkerdezem parom ezek kozul neki mihez lenne kedve, en mindenevo vagyok ugyis, nekem barmi jo, ami nem zsiros! 😅

A tepsis zoldseg is nagyon jo otlet, bar sztem ilyet sem csinalt meg soha...

arra meg fogom kerni, h utolag sozzon mindent.

Sajnos, mire odaerunk mar kesz lesz az ebed, igy pl a sult krumpli alatt nem tudtam cserelni a papirtorlot (o meg nem rak ala, se fele)

2019. ápr. 19. 08:17
 15/27 anonim ***** válasza:
39%
Jaaa, ertem. Akkor úgy felejtős, vagy te mikor szedsz a tanyerre, teszel ra papirt vagy 2szer csereled ha ilyet készít. Akkor tenyleg marad a tejfolos, tesztas kajcsik. Mondjuk a tejfolos pörkölt, nokedlival, tesztaval, ha nem keveri össze, igy abbol keveset is tudsz szedni.
2019. ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Babérleveles krumplifőzelék. Tepsiben egybesült fasírt (a belsejében esetleg főtt tojással.)
2019. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Na volt oldalas, husos kaposzta, kacsa meg sultkrumpli es ketfele dios suti.


Ennyit ert, amit kertunk tole, gyerek semmibol nem evett, a sutibol szeretett volna, de mivel diot meg nem kapott, tudtommal 3eves kor alatt nem ajanlott, nem engedtem....

2019. ápr. 21. 12:43
 18/27 anonim ***** válasza:
A tepsis kacsa alapból nem rossz, de rémes, hogy ennyire lesz.ja, amit kérsz... :-(
2019. ápr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Hat ezt en sem hittem volna...
2019. ápr. 22. 12:54
 20/27 anonim ***** válasza:
9%
Istenem! A férjecskéd is felnőtt anyósod főztjén nem?? Meg az egész magyar társadalom a paprikáson meg zsíroskenyéren! Kibirod hogy egyszer kétszer fôz nektek! Ne fáraszd magad! Örülj hogy a gyerekednek szerető nagyanyja van és több tiszteletet produkálj! Gondolod te nem leszel nagymama? Hogy éreznéd magad ha a menyed ezt gondolná?
2019. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!