Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Leendő gyermekünknek a SASKIA...

Leendő gyermekünknek a SASKIA nevet szeretnénk adni, különleges, ritka is, de mindenki leakar beszélni róla, miért ne lehetne?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 24. 10:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
Az Ikeából valami bútor jut róla eszembe. Miért kell ENNYIRE különleges nevet adni, amiről azt se tudja az ember, hogy lány vagy fiúnév? Ráadásul én azt se tudtam, hogy ez egy név. Nem ettől lesz különleges a gyerek, viszont ha majd mindenki visszakérdez, hogyan hívják, akkor majd érezheti igen furán magát. És nem a csúfolódásról beszélek.
2019. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
7%

Kulfoldon elek, ket ismerosom is van ezzel a nevvel. Itt nem szamit kulonlegesenek és mindenki tisztában van vele, hogy női név. Igaz, itt amúgy uniszex nevelni a vannak, ha pl a gyerek neve Guus, a nemet ebből nem tudod meg.

Ha néktek tetszik a név, akkor adjatok azt

2019. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%

4!


Nem sz-szel antik, legalábbis nálunk nem, simán Saskia, ahogy irva van. Amugy egyenlőre nincs rajta az MTA listán, így nem adható

2019. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%
Ezt a nevet még senkinél nem hallottam,csak filmben... hirtelen nem is tudtam,hogy lánynév vagy fiúnév,én nem adnám.
2019. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%
Szegénykét Sáskának fogják "becézni".
2019. ápr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
27%

Nem a nevétől lesz különleges a gyereked. Neked mindenhogy az lesz, másnak Saskiaként sem lesz az.


Ettől függetlenül nem kell másokkal törődni, viszont ha 10ből 9 ember mondja, hogy gáz, azért én elgondolkodnék.


Az én lányomnak maga a keresztnév nem egyedi, de a vezetéknevével együtt palindrom neve van ami szerintem nagyon érdekes. Persze ez nem tűnik fel csak ha mondjuk. Szóval úgy van különleges neve, hogy nem tudni, hogy az. Na ez tényleg különleges😁


A Saskiáról nekem a sisak és saslik szavak jutnak eszembe. Nem tetszik.

2019. ápr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem meg Rembrandt jut az eszembe róla. Kinek mi ;)
2019. ápr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!