Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a babakocsih...

Mit szóltok ehhez a babakocsihoz? Akinek van annak hogy tetszik? Megrendelnétek látatlanban?

Figyelt kérdés

[link]


tudom, hogy kicsit nehéz, de fontos hogy nagy kerekű, masszív legyen, egyrészt mert akkor több gyerek is tudja használni, másrészt mert könnyebben tudok vele közlekedni.BKV-val nem fogok járni, viszont a másodikon lakunk, lift nincs.Mondjuk biztos megoldom valahogy ha ezt vesszük..

Akinek van az szereti?

Ja és nem tudom meg merjük-e úgy rendelni, hogy élőben nincs sok esély rá hogy megnézzük...


2010. júl. 5. 19:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
jó, de ez sok pénz ahhoz, hogy ne lásd élőben.
2010. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

ha nem látnám nem venném meg, amúgy ennyiért egyébként sem.

Kapsz bárhol hasonló babakocsit, mivel olcsónal sem számít, legalábbis szerintem

Én nem hiszem, hogy csak 3 kg, aha igen, akkor miből van?

2010. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
13-14 kg, s ez csak a kocsi. Pár hónap múlva besz@rsz, mire felcipeled.
2010. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

hmm...én azt hittem ez olcsó.

Tudnátok akkor linkelni olyat, ami ezeket mind tudja, de jobb az ára?

2010. júl. 5. 19:46
 5/22 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nehéz, de ami könnyebb annak mind olyan kis nyomi kerekei vannak.amúgy nem cipelném föl egyedül,lent lehetne hagyni...
2010. júl. 5. 19:48
 6/22 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ez olcsóbb is, kb 30ezer ft, és könnyebb is. Nem aprók a kerekei. Újszülöttnek is lehet használni, és nagyobb gyereknek is.

Barátnőmnek van ilyen, nagyon szereti.


Bár ha tutira nem kell cipelned ezt a kocsit, amit linkeltél, vedd meg. Gondolj bele, 14 kilós kocsi, benne a 8 kilós gyereked, meg az 5 kilós bevásárlásod, ezt ember nem bírja felvinni.

2010. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Hali!


Én megvenném, mert szerintem tök jó, hogy bolygosíthatóak az első kerekei -nekem ez a mániám:)

Nekünk Raf-Pol kocsink volt, az kb. feleannyiba kerül, mint ez, de nem bolygosíthatóak a kerekei. BKV-val nem is lehet nagyon rajta közlekedni, pláne a hannoveri típusú villamosra nem fér fel. Egyébként a babádnak nagyon szuper lesz ez a kocsi -vagy nagyon hasonló, mint a Raf-Pol-, mert jó nagy, nem fogja kinőni.


A másik dolog: nem kell a kocsit cipelni a lépcsőn: ha felfelé mász, úgy, hogy tartsd vízszintesen a kocsit, és mintha egy bevásárlókocsit húznál fel; lefelé pedig szintén vízszintesen tartsd, egy lépcsőfokot leengeded és húzd magad felé a kocsit, hogy el ne induljon.

Először 2-3 nem magas lépcsőfokú lépcsőn próbáld ki ezt a mozgást. Csak lassan és finoman, akkor minden oké lesz:)


Raf-Pol link:

[link]


vagy [link]

2010. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nagyon sok kocsinak bolygókerekei vannak, nekem Graco van majdnem mésfél éve, annak is, elöl dupla.
2010. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
12%

A bergon, jack-pol, kunert, pierre cardin egy rakás car

illetve igényteleneknek biztos jó

Ez multifunkciós kocsi,ennyiért jó árban van.

Ha tetszik vedd meg,ne a gyereken spórolók véleményére légy kiváncsi

2010. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 67%-os, miért igénytelen az, akinek nincs tömérdek pénze? Nem mindenki tud 200.000 forintos babakocsit venni. Nem ettől lesz valaki jó anya.

De feltételezem, te szuper anya lehetsz.

2010. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!