Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ruth és Rákhel nevekről...

Ruth és Rákhel nevekről véleményetek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 1. 20:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy erősen külföldi nevek,nekem nagyon nem jönnek be.
2019. máj. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%
Hogy te mekkora Holdkóros Tokió vagy.
2019. máj. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
Paula és Paulina jobbak.
2019. máj. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂😂😂😂
2019. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A Ruth az rút, a Rákhel helyett meg inkább javasolnám a Ráhelt; a Ráhel nekem nagyon tetszik; a Rákhelnek meg ott is van az elején, hogy "rák", és aki ezt pl nem látta még ezt a nevet leírva, nem fogja tudni, és pl névsorfelolvasós dolgokkor , pl felvételin, amikor sorolják a neveket, hogy ki melyik terembe menjen, meg szalagavatókor pl nem olyan jó. Meg amúgy magyar gyereknek nem is annyira passzol úgy k-val, a Ruth meg kifejezetten rút. Van olyan lánynév is külföldön, hogy Rhonda. Az se jó. Magyar gyereknek nem kéne ilyen nevet se adni.

Szóval Rákhel helyett javasolom a Ráhelt, Ruth helyett meg a Rubinát mondjuk. És akkor máris tök jó. Nekem a Rubina is tetszik. Tehát az meg a Ráhel pl jók lennének együtt. Ismerek egy csajt, tök kedves, meg tök szép is, ő Ráhel, és őneki Rasi a beceneve.

2019. máj. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!