Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adél Léda keresztnév -mindkett...

Adél Léda keresztnév -mindkettő anyakönyvezve- számotokra hogyan hangzik? Tetszik nektek, esetleg nem?

Figyelt kérdés
Rokoni körben felmerült egy születendő kislány számára ezt a név.A család külföldön élt, de hazaköltöztek, a kislánynak gyönyörű vezetékneve lesz. Nektek hogy tetszik ez a keresztnévpáros?

2019. máj. 3. 19:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon rossz.
2019. máj. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Ugye tudják a szülők, hogy Adél visszafelé olvasva Léda? A két név külön-külön szép, együtt, két keresztnévként röhejes.
2019. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Nekem kicsit fura,hogy él-re végződik és lé-vel kezdődik a második név. Dehát nem tetszhet mindenkinek minden
2019. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
külön-külön oké, együtt semmiképpen sem. próbáld kimondani normál sebességgel. egybefolyik, nem esik jól kimondani
2019. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
2#: Bevallom őszintén, nekem is kicsit jobban tetszene csak az egyik név. Mondjuk az Adél.
2019. máj. 3. 19:35
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

és ha fiú lesz, legyen Géza Azég.

Géza kék az ég.

2019. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Erre természetesen ment a zöld kéz :D Jót nevettem.
2019. máj. 3. 19:38
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Eszembe jutott egy film...

Stanley Yelnats -nek hívták a faszit és említették is,hogy micsoda ,,kreatív'' névválasztás volt :D

Ja amúgy szerintem sem szép így egyben de külön-külön nagyon :)

2019. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Ady Endre régen a szerelmét Lédának hívta a verseiben. Tudod, hogy hívták valójában a csajt? Adél. Azért nevezte így a hölgyet, mert akkor még titkos viszonyt folytattak. Ugyan az a kettő. Ezt mondd el a kislány szüleinek :D
2019. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én tudom, a szülei is, hát igen, meglátszik az Ady-rajongás :D Pedig a férj francia, de érdekes módon- a nagynéném állítása szerint- már a nagynéném megismerése előtt ismerte Ady-t, illetve úgy általában az egész közép-kelet-európai irodalom szerelmese.


Innen is jött az ötlet, hogy ez a névkettős legyen... :)

2019. máj. 3. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!