Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szegeden szült valaki ügyeletb...

Szegeden szült valaki ügyeletben, választott orvos és minden nélkül? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2019. máj. 14. 18:20
 1/4 anonim válasza:
0%

Az egy mészárszék. Az orvos színes bőrű volt, de ő is a végére ért oda, mire egyedül megszültem, mert fájdalomcsillapító nélkül ugye borzasztó volt az a 4-5 óra. A növérek pedig azt sem tudták hogy melyik szülő anyához rohangáljanak, így kaptam véletlenül egy menstruációs görcsoldót. Ráadásul kisfiút vártunk, és a kezünkbe nyomtak egy ázsia kislányt, ekkor elájultam....nem csak a vérveszteség miatt, hanem azért is mert a férjem arab, és tudtam hogy itt nagy gebasz lesz. Nagy nehezen 3 nap múlva tértem magamhoz, mire közölték hogy meg van a fiam akit egy néger házaspárnak adtak oda, de megnyugtatak hogy már nem csak fiam van, hanem hepatitis-em is, ugyanis a vérátömlesztésnél rossz vért adtak.

Az orvos elnézést kért, majd 3 hét múlva meglátogatott otthon és leellenőrizte hogy működők e még sexuálisan, és kielégítő volt az eredménnyel.

2019. máj. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

🤨😐🙄


Azért ettől függetlenül jót röhögtem

2019. máj. 15. 07:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Facrbookon van Szegeden szültek csoport. Ott volt hasonló kérdés, a jelentős többség pozitív dolgokat írt az ügyeletben szülésről. De ha belépsz, megkérdezheted újra.
2019. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet :)
2019. máj. 15. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!