Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Zalaegerszegen fogadott orvos...

Zalaegerszegen fogadott orvos nélkül szültél? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Érdekelne még az is, ha megindul a szülés, pontosan hova kell menni az épületen belül? Hol kell jelentkezni mondjuk elfolyt magzatvízzel, vagy bàrmi panasszal, vérzéssel, fájásokkal?

#szülészet #zalaegerszegen szültem #Zalaegerszegen fogadott oevos nélkül #Zalaegerszegi kórházban megindult szülés
2018. okt. 11. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
2%
Már megint ...
2018. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Második emeleten kell jelentkezni. A szülésznők tündériek, es a szülésnél úgyis ők vannak bent többet. Az orvosok közül nagyon sokan hangulatemberek, de most a legtöbbször a fogadott orvos nélküli szülésekhez a két fiatal doktornőt küldik be, ők is nagyon aranyosak, kedvesek.
2018. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Második emeletre mentem én is vérzéssel, vasárnap délután. Nagyon aranyosak voltak, kivizsgáltak rendben.

Nekem volt fogadott orvosom, viszont szülésznőm nem, és én épp egy bunkót fogtam ki. Csak hogy tudd, van ilyen is :) de egy ismerősöm minden nélkül szült, neki semmi rossz tapasztalata nem volt.

2018. okt. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!