Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hatékonyan dolgozni otthonról...

Hatékonyan dolgozni otthonról 2-3 éves mellett? Van tipp trükk rá?

Figyelt kérdés
Otthonról dolgozok, betegszabinak nincs értelme, mert határidős projektjeim vannak, de ha a lányom beteg, és már kezd jobban lenni de még nem mehet közösségbe, akkor már muszáj haladnom. Mindig elhatározom, hogy ma megoldom valahogy, de nagyon minimálisan sikerül. Hívnak is telefonon napközben, azonnal kell dokumentumokat küldenem, és közben megy az anyanyaanya tedd le a telefont. Pötyögni akar a laptopon, pakolgatni a papírokat. Ha főzök v takarítok teljesen jól eljátszik 'egyedül', úgy h időnként bevon v magyaráz közben nekem. De ha dolgozok rámtapad :) más nem tud rá vigyázni, megoldást kell találnom :)
2019. máj. 17. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, ez ilyen. Illetve van, aki tv-vel "köti le" a gyereket
2019. máj. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Haha, ugyanez az én lányom. Ha házimunkázok, semmi gond, játszik, de ha meglátja a laptopot nálam, anyaaaa, ne dolgozzáááál, és nem hagy :D okosat nem tudok neked mondani, mert nekem csak határidőket kell figyelni, a munkaidő kötetlen, úgyhogy én max éjszakázok, ha nagyon para a helyzet, illetve akkor szoktam melózni, mikor az apjuk hazajön (van egy 4,5 hónapos is, tőle még lehet dolgozni). Azt nem tudom, hogy oldanám meg, ha azonnal kéne rendelkezésre állni, vagy telefonálni, úgy sokkal nehezebb.
2019. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ez a kor nem erről szól.
2019. máj. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinten van nalam is hasoo helyzet, vagy tv/mese laptoprol, vagy megvarni, meg alszik, mas modot en nem ismerek.
2019. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy adag duplo, laptopon mese vagy ha jó idő van, akkor a teraszról dolgozom, amíg ő homokozik a kertben.
2019. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

A főzés produktív. Annak számára is van látszata. A számítógépen pötyögés neki nem jelenti a munkát. Ő csak annyit érzékel, hogy mással foglalkozol, mással beszélgetsz, vele nem.

Ha nem akarod állandóan tv-vel lekötni, akkor babysitter. Plusz úgy beszéled meg, hogy nem azonnal küldöd, hanem x óra ráhagyással és akkor amíg alszik vagy eszik megcsinálod.

2021. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!