Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Dr. Fekete...

Mi a véleményetek Dr. Fekete Mihály Andrásról?

Figyelt kérdés
2019. máj. 19. 12:33
 1/1 anonim válasza:

Mi a vélemenyem a doktor úrrol.

Hát halljátok akkor.

30éves vagyok, most szültem első gyermeke 4hónapja. Pontosan március.10.-én.

Egy mérhetetlenül kedves doktornő kisérte végig az elég problémás (sajnos) terhességem. Remenyjedtem ha eljön az idő ő épp benn lesz a kórházba. Így is volt. Műszakja végéig ő figyelt rám.

Elment, átvett a Fekete Mihály doktorúr. 20óra vajudás után még 2órát hagyott szendvedni, úgy hogy nem történt semmi, ő is megerősítette. Többször beszólogatott, nagyon bunkó paraszt módon viselkedett velem. Már könyörögtem h legyen végre császár. Erre ő fenn hangon megjegyezte h ,,nem tudom miért akar mindenki műtétet,,meg mi az h én nem bírom.

Tisztázzuk volt korábban egy méhszájbol van szövetveteli műtét, a terhesség miatt ösze lett varva a méhszáj h tartsa a babát biztosan. Ennek eredményéül a tágulás sem meg egyszerűen, de a pipi sem akart a gyülőcsatornába menni. Megszenvedtük nagyon.

A lényeg én mégegyszer nem szeretnék ezzel az orvossal talalkozni, sőt bárki megkérdezi semmi jót nem tudok mondani róla. Nem is ajánlom senkinek sem.

2022. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!