Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismeritek a Mommies in Style...

Ismeritek a Mommies in Style anyukas csoportot?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla?


Később én is leírom.


2019. máj. 26. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Én nem ismertem eddig, most kukkantottam meg.


Maga az oldal szép, igényes. Nem olvastam el az összes cikket, de az már pozitív, hogy nem 633 cikk van a nyilvános szoptatásról a "hogyan szoptass évekig" témáról, vagy bármi olyanról, ami más anyukákat szólna le burkoltan. Tetszik. A FB csopiban sem vagyok benne, de szerintem semmi gond azzal, ha egy anyuka szeretne csini maradni a baba mellett is. És nem, a tévhittel ellentétben ez nem azt jelenti, hogy akkor a gyerek le van sz...rva. Ugyanis ugyanannyi idő felvenni egy farmert egy szebb felsővel, mint egy foltos melegítőt.

2019. máj. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen ismerem, már egy ideje benne vagyok. Vegyes érzelmeim vannak a csoporttal kapcsolatban!


Nem rossz, vannak jó témák, megoldások stb... Kifejezetten örülök, hogy nem kalányoslakatosorsósgizike szörnyű helyesírását/problémáját kell olvasnom, hanem igényes, szofisztikált a kommunikáció.


Viszont van egy kicsit sznob beütése is a csoportnak. Ami nem gond, mindaddig amíg valaki megteheti!!! Az "alapító tagok" vagy nem is tudom, hogy nevezzem az a "gazdag" (hahaha)réteg aki otthon ül, shoppingol és költi a férje pénzét (a férje tudta nélkül)és az a legnagyobb, eget rengető problémájuk, hogy a 70ezres napszemcsit megvette 65ért és büszke magára, de közben papucska férjecske meg megtudta és lecseszte, emiatt most el kell adnia 40ezerért.. Tényleg semmi gond ezzel:) szeretem őket olvasni...


A gond számomra ott kezdődik, vagyis nem is gond, hanem ami nem tetszik a csoportban, hogy rengetegen vannak akik qvára nem tehetik meg ezt, mégis előadják magukat ezen a szinten... Hát már bocs, de annyira szánalmas!!! Lerí a profilképről, az írás stílusáról az álsznobság. Nem értem, miért nem lehet felvállalni magát az embereknek! A fent említett "alapító tagok" teljesen normális közvetlen emberek, simán elfogadják ha valaki nem úgy él mint ők, kedvesek lennének mindenkihez.


Tehát kedves olvasó, ha magadra ismersz és a csoport tagja vagy kérlek ne álsznoboskodj, hányinger, szánalmas és gáz rettentő gáz! VÁLLALD FEL MAGAD, VÁLLALD FEL A HELYZETED és ne akarj álruhát húzni, mert iszonyúan kitűnik!!! Puszi :)

2019. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jujjjj na pont így gondolom :) betaláltál nagyon :)
2019. máj. 27. 16:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Később én is kifejtem ;)
2019. máj. 27. 16:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól elhalasztottad ezt a kifejtést...
2021. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!