Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire elszomo...

Normális, hogy ennyire elszomorít, hogy a párom az utolsó pillanatban hívott, hogy nem tud eljönni velem ma szülőszoba látogatásra?

Figyelt kérdés
Dolgozik, de eddig úgy volt, hogy jön velem. Nagyon elszomorít, azóta csak sírok. Tudom, hogy hülye vagyok, de majd a szülésre sem jön be, mert dolgoznia kell?
2008. nov. 12. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne szomorkodj ezen! A szülés azért más, ott nem lehet kifogás a munka...

Fel a fejjel, vidd el magaddal anyukádat, vagy egy barátnődet!

Tudod, a pasik másként élik meg a terhességet, nekik akkor lesz nyilvánvaló a baba, amikor már a kezükben fogják, amíg a pocakban van, addig nem érzik annyira át...

2008. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Természetes, hogy elszomorít, de ha a munkahelyén dolga van, akkor nem szívesen engedik el őt szülőszoba látogatásra.

A szülés az egészen más, akkor elengedik az apukákat. Gondolj arra, hogy most is Értetek dolgozik. Lehet, ő még jobban bánja, hogy nem lehet Veled. (Egyébként lehet jobb is, hogy nem megy.. Nehogy elijessze valami... :) )

2008. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam. Csak valahogy úgy képzelem, hogy másokkal biztos megy mindenhova a párjuk, nekem meg sokszor kell egyedül mennem, mert dolgozik. De igazatok van, dolgozni kell. Minden jót!
2008. nov. 12. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez butasag, mas a szules, meg mas a latogatas!

képzeld, az en babamnak cisztat talaltak az agyaban (ami kesobb szerencsere felszivodott), es a parom nem tudott ultrahangra velem jonni, mert dolgoznia kellett!!

mentem a kórhazi epuletek mellett, es majdnem sirva fakadtam.. aztan bennt megallapitottak, hogy semmi baja, felszivodott a babam cisztaja, utana rogton hivtam a parom, aki mint kiderult ebedszunetbe kiugrott, es kb 100 meterre volt tolem, es ajandekot is vett! (es mint utobb kiderult nagy szerencseje volt, hogy igy el tudta intezni)

szóval a szandek szerintem a te parodban is benne van, de ha nem tudja elintezni, akkor nem tudja sajnos, ettol neki is fontos.

szóval ne sirj, jegyezz meg mindent, akar kepeket is csinalj, hogy meg tudd neki mutatni, meg meseld el batran neki, attol neked is jobb lesz a kedve, meg neki is.

ne csinalj neki lelkiismeret-furdalast, az fontos!

2008. nov. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is, most már nyugodtabb vagyok.
2008. nov. 12. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!