Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név tetszik legjobban?

Melyik név tetszik legjobban?

Figyelt kérdés
Winnie, Willow vagy Wanda?

2019. jún. 13. 20:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

Kicsit off leszek.

Szerintem nem itt akarja a adni a neveket vagy esetleg csak kíváncsiságból kérdezi.Nem kell rogton el kezdeni kombinalni h jaj de igy nem adhato,meg h adható meg milyen mar 😂😅(ha meg tenyleg itt szeretna adni elolvassa a szabalyzatot h hogyan engdelyezik)

Egyebkent nekem a Willow tetszik,az egyik kedvenc külföldi nevem,gyonyoru.

A Winnie nekem is micimackos de biztos lehet adni hosszabb valtozatban,ez meg becenevnek jo lehet.

A Wandarol akarhogy nezem a marvel filmek ugranak be🙈(Marvel fanok vagyunk parommal.

Mi kulfdon élünk kislányunk a Harlow nevet kapta,ez a Willowra hasonlít elegge,kitesonak lehet megtartjuk.

(TMI)

2019. jún. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenkinek ment a zöld pacsi! Igen, külföldön vagyunk. A vezetéknév: Roussel
2019. jún. 14. 11:31
 13/15 anonim ***** válasza:
85%
Én a másik 2-re "szavaztam", viszont ehhez a vezetéknévhez nekem pont a Willow megy leginkább :))
2019. jún. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A Wanda az dögös név, a többi nem tetszik.
2019. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Virgínia/Villő/Vilma/Vanda


A Winnie-t és a Willow-t nem adnám, a Wanda név nem a legszebb, de teljesen rendben van, mindenhol vállalható , jó név. Ha a másik kettőn neveznél (Willow/Winnie), akkor nagyon szomorú lennék, és csalódott, hogy nem adtál szebb nevet; pedig ottvan annyi szebb név.

2019. aug. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!