Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek melyik fiú/lány név...

Nektek melyik fiú/lány név tetszik a legjobban, és miért pont az?

Figyelt kérdés
Nem a gyermekem nevén gondolkodom, hanem csak úgy kíváncsi vagyok. (rosszindulatú megjegyzéseket nem kérek)

2018. jún. 27. 17:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

Fiú nevek közül egyik sem tetszik úgy igazán. Van egy fiam, neki a férjem választott nevet, mert nekem semmi nem tetszett.


Lány nevek közül a Hajnal, (Hajna, Ajna), Júlia, Léna, Luna, Viola tetszik. Ezek azért, mert szép lágy hangzásúak, nincs bennük R betű.

2018. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Fiúba: Adrián,Krisztián,Ádám,Gergő,Bence,Erik


Lányba: Kitti,Nóra,Evelin,Virág,Adrienn,Andrea,Aliz

2018. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Ja és azért tetszenek mert ezek a legszimpatikusabbak számomra, és a nevek többségéhez fűződik egy személy is és ahogy szólítottam őket úgy megtetszettek :)
2018. jún. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
Melizand mint női és Lizander mint férfi név. Adni viszont nem adnám őket Magyarorszagon magyar vezetéknévhez
2018. jún. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

Elmira - már 10 éve lassan :)


Laelia - jópár éve, a jelentése miatt (hold, holdbéli)


Nara - ez pedig a párom azonnali javaslata volt a "mi legyen a hősnőm neve?"-című kérdésemre (akkoriban sok novellát írtam, pályáztam is, és nem volt ötletem. Neki igen :D)

2018. jún. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%

Botond: ezt a nevet adtuk a fiunknak. Tetszik eredeti formában és becézve is. És magyar eredetű.

Nimród, Levente, Zétény, Kornél, Gellért, Ármin. Ezek is listasak voltak. Hogy miért? Egyszerűen ezek tetszenek. Ha lesz még egy fiam Kornél lesz.


Lány nevek közül ezek tetszenek: Kamilla, Jázmin, Írisz, Pálma, Gréta, Gerda, Flóra, Bettina, Bernadett, Liza, Lizbett, Leila, Léna, Luca.


Nagyon tetszik, de soha nem adnám: Georgina, Száva, Titanilla, Trisztán

2018. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Fiú: Krisztián, Norbert, Márton, Balázs

Lány: Dóra, Renáta, Júlia, Barbara, Angéla, Zsófia, Vilhelmina (utóbbi mondjuk nem Szabó vagy Kovács vezetéknévhez)

A legtöbb névhez kötni tudok egy-egy számomra kedves személyt, de van, amelyiknek szimplán a hangzása tetszik :)

2018. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
37%

Ha fiú akkor Benett és Beniként nevezném .

Lány pedig Bella

2018. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Andrea
2018. jún. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
András és a Zita tetszik nagyon.
2018. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!