Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szunyogcsipésre mit használtok?

Szunyogcsipésre mit használtok?

Figyelt kérdés
2 éves a lányom és eddig nem kentem rá semmit, mert nem viszketett neki, de egyre több a szúnyog és az egyik csípése bedagadt, kisebesedett. Mit kenjek rá? Fenistilt nem akarom, mert azzal nem lehet napra menni.

2019. jún. 14. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Uriage Pruriced gel, patikában ajánlották Fenistil helyett. Nekünk bevált!
2019. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Ugyanazt mi t az első.


Fenistil éjszakára mehet, de szerintem az uriage krem jobb

2019. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Aloe forstel fújom magam is és a fiam is. Mindketten allergiásak vagyunk rá gennyesre gyulladt mindig. Most ha azonnal befújom és több sorral kezelem nem lesz ennyire gyulladt és a viszketés is minimalizálódik.
2019. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Elso korben megelozest

A szobaban riasztot

Ha megcsipta akkor fenistilt vagy mentas kremet . Ez gyogyszertari kevert krem

2019. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Uriage-et kaptunk mi is. Annyit biztos ér mint a fenistil. Én a pancsivízbe (ebben a melegben napjában kétszer biztos pancsizik napközben) szoktam tenni egy kis szódabikarbónát. A már megvakart, felduzzadt csípéseknek sokat nem ér, de a frisseken segít.
2019. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 melinda788 válasza:
En a google keresoben termeszetes dolgokat kerestem szunyogcsipesre es mindegyiket kiprobaltam, a legjobb es leghatasosabb amit talaltam hogy banánhéjjal kell bekenni, a viszketés majdnem teljesen elmulik azonnal es ismetelheted akar óránként is de nekem elég volt 3-5 óránként bedorzsolni, 2-3 nap alatt teljesen elmult. Nem hittem benne de a tobbi természetes dolog csak percekig csillapította a viszketést es ez tényleg működik, kisbabaknak gyerekeknek különösen jo mert semmi vegyszer nincs benne.
2019. júl. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 melinda788 válasza:
Bocsi kifelejtettem hogy ahogy rakened a banan fekete lesz a bőrön de ahogy megszarad le lehet torolni/dörzsölni száraz zsepivel vagy törölközővel. Nedvessel ne mert akkor letörlőd a lenyeget is
2019. júl. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!