Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik tetszik a legjobban?

Melyik tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés

Lány: Dominique, Noel, Kourtney, Ginevra, Rose, Eleanor, Lauren, Skyler, Cameron, Sansa, Scotland, Charlotte, Leah, Maxima, Jesse, Emilia, Blake, Pippa, Gracia, Grace, Gwendolyn, Theresa, Hillary, May, Zoë, Leticia, Dakota, Georgia, Jenna, Scarlett, Elena, Savannah, Jekaterina, Demi, Willow, Wanda, Winnie



Fiú: Sergio, Leonardo, Doug, Weston, Charles, William, Noah, Sacha, Saint, Jerry, Sean, Stuart, Jay, Jason, Kit, George, Jett, Maxwell



2019. jún. 14. 12:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%

Lány :Rose Fiú :Noah

Gratulálok, hogy egy vezetéknévbe is képes vagy belekötni. Kifejezetten gúnyolható vezetéknevem van, amit nem én választottam és az ilyen agyatlanok mint te nehezítik meg a viselését. Nem tudok ez mellett szó nélkül elmenni. Felnőtt létedre az inteligenciád nulla. Már bocsi.

2019. jún. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%

#11 Ja, igazad van! Tényleg nagyon szar, ha valaki más nevével viccelődik.

Annál már csak az a gázabb, mikor egy közösségi portálon kérdezel rá a születendő gyereked nevére. Főleg úgy, hogy megadsz pár vállalhatatlan nevet és aki véletlenül azt meri írni, hogy nem tetszik, leszavazod a ..csába :D

Én az ilyen jellegű kérdéseket kapásból a humor rovatba tenném.

...ja, a 8-as voltam.

2019. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Lánynév: Theresa és Wanda

Fiúnév: Sacha.


Ezek tetszenek,a többi nem nagyon jön be :)

2019. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

12 én nem szavazok le senkit azzal kapcsolatban, ha a választható nevek közül vki olyat ír, hogy nekem egyik sem tetszik van ilyen, volt már, hogy én is írtam ilyet.

Én csak azzal kapcsolatban fejtettem ki a véleményem amiről nem tehetünk, amit hozunk magunkkal és idegen emberek veszik a fáradtságot, hogy körbe nevessenek. Ennyi.

2019. jún. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Lány: Eleanor, Lauren, Jesse, May, Jenna, Elena.

Fiú: William, Sean, Jay, Jason.

2019. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Rose,Leah,Jenna,May,Charlotte,Eleanor,Lauren,Jessie,

Scarlett,Catherine.

Jason

2019. jún. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Theresa és Weston
2019. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Charlotte,Gwendolyn,Scarlett

Noah,Stuart,Weston

2019. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!