Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elképzelhető hogy a szülés...

Elképzelhető hogy a szülés után ilyen allergiás legyek a hajfestékre?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Már lassan 9 hónapja hogy szültem és 3 hónappal ezelőtt volt legelőször szülés óta festve a hajacskám. Nagyon ráfért már de utána meg még a mai napig is sok kiütés van a fejemen tőle. Ez egy alfaparf fest~k volt amit fodrász festett nekem.

Most casting 323-al akartam festeni a hajam amivel egyébként szülés előtt is festettem magamnak idehaza. Direkt a korábbi hajfesték miatt most felkentem a csuklómra egy kis hajfesték krémet és kicsit csípett majd olyan érzés volt az orromban tőle mintha tormát ettem volna.

Kicsit mintha nehezebb e is venném a levegőt b@r ezt lehet beképzelem mert párás vagyok.

Szerintetek ne használjam a festéket?

Ja és lett egy kis kiütés most az államon is nemtudom attól e de viszket is ott az állam


2019. jún. 25. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Hajacskád? Nincs több kérdésem.
2019. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Besirtam ezen a hajacskan én is 😂😂Ne fesd a hajacskad,ha allergiás reakciót vált ki a festék.
2019. jún. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Direkt írtam így hogy a sok előítéletes embert elriasszam a kérdéstől!

Hisz az ősanyák hajat sem festhetnek

2019. jún. 25. 13:24
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Ne..ne használd a festéket. Vegyél ammóniamenteset és azzal fesd be a hajacskádat
2019. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ammonia mentes.
2019. jún. 25. 13:28
 6/11 A kérdező kommentje:

Már ahogy korábban is írtam már használtam ezt a festéket korábban és semmi baj nem volt

Mióta szültem azóta van ez

2019. jún. 25. 13:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Fessed khadi-val, az nem csíp, 100 százalék természetes.
2019. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

"Direkt írtam így hogy a sok előítéletes embert elriasszam a kérdéstől"


Jól elriadnak majd ettől a minimum debil "hajacskám" szövegtől🤣

2019. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az első szülésem utáni első festéskor én is kipattogtam kicsit, kb 1 hónapos volt a lányom akkor. A következőnél rendben volt a bőrteszt, befestettem és semmi gond nem volt. A második baba után az első alkalommal vártam kb 2 hónapot és nem volt gond.
2019. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, mivel a szülessel nagyon sok minden változik meg a női testben.

Nekem pl. az első szülésem előtt iszonyatos allergiám volt, szinte mindenre, szülés után teljesen elmúlt. Már egyáltalán nem vagyok allergiás.

2019. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!