Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elképzelhető, hogy a szülés...

Elképzelhető, hogy a szülés napján is nagyon aktív a baba?

Figyelt kérdés
40 hetes vagyok ma és nagyon sokat mozog a kicsi. Néha olyan érzés mintha egy kötőtűt szúrnának bentről kifelé. A nyákdugó még nem ment el a baba viszont mindjárt eltöri a bordáim annyira nyomja ki magát. Fájások még nincsenek. Tegnap olyan érzésem volt pisilés közben, hogy nyomnom kell, mint a tolófájásnál. Volt valakinek hasonló tapasztalat? Mikor indultak be a fájások és mikor szült?
2012. jan. 15. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szülés napján is nagyon aktiv volt, És mikor nyomta a kis buksiját kifelé, igen, mintha kötötüvel szurnának bentröl kifelé. Ijenkor bármikor megrepedhet a burok.Fájások nélkül.Akarommondani elött.Ezvolt pár nappal szülés elött.
2012. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Elméletileg holnapra vagyok kiírva, de egyenlőre a fent felsorolt "tüneteken" kívül semmi. Holnap így is úgy is be kell mennem a kórházba majd megmondják, hogy mennyire vagyok nyitva. a 34. hét óta sajnos nem nézte meg senki.
2012. jan. 16. 11:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Nekem még szülés közben is, végig! :-)
2012. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon aktív volt aznap:-)
2012. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én éjjel kerültem le a szülőszobára, a kiírt napon beindultak a fájások, (már kórházban feküdtem), és éjjel már nem aludtam. Nekem végig nagyon aktív volt a babám.
2012. jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Reggel 6- kor ment el a magzatvizem, előtte való nap és éjszaka is sokat rugdosott. Délután 16: 25- kor születt meg a kislányom. Kb délig folyamatosan mocorgott.
2012. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egész nap izget-mozgott a szülés kiírt napján tehát kedden. Végül is kedden este született meg. Minden választ köszönök szépen.
2012. jan. 22. 17:17
 8/9 anonim válasza:
Ma vagyok 40. hetes, mara volt kiirva a kicsi, de meg sehol semmi, alhasi gorcsokon kivul. Nagyon sokat mozog nekm is a babam, folyton rugdolozik es feszul kozben a hasam is. Tegnap nyillalt es faj a derekam, remeltem, hogy elindul a folymat, de sajnos nem. Pedig mar nagyon varom
2015. jan. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha holnaig sem valtozik semmi, akkor be kell menjk a korhazban, de ha nem inditjak abe a szulest akkor nem ertem miert hivnak bennt tartasra, itthon is tudok '' turelmetlenkedni '' :P
2015. jan. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!