Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt akinek nem annyi gyereke...

Volt akinek nem annyi gyereke született, amennyit szeretett volna?

Figyelt kérdés
Ha a párotokkal nem egyezett a véleményetek abban, hogy hány gyereketek szülessen kinek az akarata érvényesült? Aki többet vagy aki kevesebbet akart? Vagy idővel meggondolta magát az egyikőtök? Később nem voltatok mérgesek a párotokra, ha nem úgy alakult a “létszám”, ahogy szerettétek volna?

2019. jún. 27. 22:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Van, aki nem bírt megbarátkozni azzal, hogy a párja több vagy kevesebb gyereket akar?
2019. jún. 28. 22:15
 12/14 anonim válasza:
Én egy lányt szerettem volna Ő meg is született 21 éve. Aztán újra férjhez mentem, apa kettő gyermeket álmodott, egy vegyes párost. Én bele egyeztem 2013 - ban született egy kisfiúnk, 2015 - ben szintén fiúnk lett, apa szerint teljes lett a család, viszont ekkorra én "csavarodtam be", nagyon vágytam egy kislányra és csodák csodájára a 45. szülinapom után megszületett a babánk. Csodalány aki tegnap volt 2 hónapos. Most már végre tényleg teljes a családunk.
2019. jún. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen. Egyet szerettünk volna és egy van. Mindent megteszünk, hogy így is maradjon.
2019. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mi hármat szerettünk volna, de kettő után férjem azt mondta, hogy neki elég így ahogy van. Mikor a kisebbik 1 éves elmúlt, megkérdeztem apától újra, hogy akkor tényleg mi legyen- mert 36 éves múltam akkor - mondtam neki, hogyha visszamegyek egy év múlva dolgozni, én már nem akarok újra eljönni a munkahelyről... szóval ha esetleg lenne még egy, akkor most legyen, ha nem- akkor így is jó. Akkor kb gondolkodás nélkül rávágta, hogy próbáljuk meg, és kb rögtön össze is jött. Abban a hónapban 1x tudtunk együtt lenni, mert olyan fülgyulladást kapott férjem, hogy kórházba is került. Ott mutattam neki a + tesztet... még 36 évesen megszültem a 3. bébit is.

Szóval úgy lett, ahogy eredetileg szerettük volna.... :)

2019. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!