Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sándor, Szilárd, Gábor, Norbert?

Sándor, Szilárd, Gábor, Norbert?

Figyelt kérdés
Sándor, Szilárd, Gábor, Norbert? Egyszerűen nem tudjuk elődönteni melyik lenne a legjobb. Bíró a vezetéknév.

2019. jún. 29. 11:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én már csak azért is a Sándorra szavazok, mert nem sokan adják mostanában, s ahogy valaki előttem írta, mára már "bevállalós" név lett.

Ami még tetszik a Szilárd és Norbert.

2019. jún. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az én fiam is Sándor, egyértelmű, hogy erre szavazok.
2019. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szilárd. Szerintem a felsoroltak közül a legjobb. Esetleg Sándor helyett Bíró Alexander? Alexnek is becézhetitek.
2019. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül a Norbert tetszik leginkább. Meg még ha a Nándor rajta lenne a felírtak között, akkor az. De egyébként jó név mind. De nekem a Norbert tetszik leginkább a felsoroltak közül.
2019. júl. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Gábor
2019. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!