Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert van az hogy babat...

Miert van az hogy babat szeretnek de amikor ott a lehetoseg akkor kihatralok?

Figyelt kérdés

Miota az eszemet tudom szerettem volna csaladot alapitani,Az utobbi honapban folyamatosan a babakon jar az eszem. A barataim kozul szinte mindenkinek van mar gyereke. Lehet hogy ezert is van ez az erzesem?

Megbeszeltuk a ferjemmel hogy hamarosan el kezdunk problakozni, abba hagytam a tablettat is. Altalaban kihuzasos modszerrel "vedekezunk" de a mult honapban egy keves belem is jott. Csinaltam tesztet es negativ lett, kicsit elszomorodtam, de amikor ott lenne a lehetoseg hogy akarattal menne el bennem akkor mindig mondom hogy huzza ki.

Mert ugye egy baba az egy eletre valo elkotelezettseg, de ekozben meg mason sem jar az eszem, szinte csak errol tudok beszelni.


Van valakinek errol valami velemenye? Kivancsi lennek hogy volt e valaki aki ilyen erzesekkel szembesult?

Elore is koszi a valaszokat!



2019. júl. 10. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Még nem tudod hogy mit akarsz.


Mi megbeszéltük és eszembe se jutott kihuzatni vele utána.

2019. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugy tunik, annyira megsem akarod, vagy csak olyan okok miatt akarod esetleg, amik meg nem szivbol jonnek.
2019. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarod igazán. Nekem miután letettem a gyógyszert eszembe se jutott h kihuzassam. Onnantól élesben ment a dolog. Mondjuk nekünk ez már rég meg volt beszélve, meg tudom hogy a férjem jó apa lesz. Lehet benne vagy a kapcsolatba nem vagy elég biztos
2019. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Van bennuk igazsag ugy erzem.

Bar nem a ferjemben nem vagyok biztos hanem a munkajaban. Nem olyan regen kezdett es meg nem jart le a probaido, a penz miatt aggodok fokent szerintem. Mert mindent meg szeretnek adni a babanak amit csak lehet,de ugye ahhoz biztos munkahely is kell.

2019. júl. 12. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!