Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Richard...

Mit gondoltok a Richard névről? Ti adnátok ezt a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 10. 21:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
26%
Nekem gimiben 2 osztálytársam van akit így hívnak, általánosban meg 1 volt. És mind3 más-más személy. És ismerek még jó pár embert ilyen névvel.
2019. júl. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
79%
Emberek ne legyetek hülyék. A név ejtése (kivéve külföldön de ott sem minden esetben) Rihárd nem pedig Ricsárd. Richárd az írása és véletlen sem cs-vel ejted. Egyébként egy gyönyörű név, édesapám is ezt a nevet viseli.
2019. júl. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
47%
Nem.
2019. júl. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
57%
Ez pont a nőnap kategóriába illik nem?
2019. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
30%

"Ez pont a nőnap kategóriába illik nem?"


Szerintem határeset.

Én már napokkal ezelőtt jelentettem, de akkor nem rakták át.

De most érdekes módon már átrakták.

2019. júl. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
41%
Igen jelentettem ma én is.
2019. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
47%
soha nem adnám ezt a nevet, (és személy szerint én is több kisebbségi Richardot ismerek)
2019. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
67%
Nekem tetszik, olyan erős, férfias, erőteljes, kemény hangzása van. Ilyen oroszlános tényleg, mint a --Szívű Richárd. Meg még külföldön is ismerik pl.
2019. júl. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
75%

Egyetlen egy okból nem adnám, mégpedig hogy nem lesz több gyerekem. Amúgy a meglévőknek is ez volt tervben, csak mivel mindhárom lány lett, így muszáj voltam offolni. Amúgy a páromat is így hívják, de nem ezért akartam adni, hanem mert tetszett/tetszik, és évekkel ezelőtt eldöntöttem, mikor ő a kanyarban se volt...


Az tény, hogy sok cigányt hívnak így (direkt nem írok kisebbségit, mert pl kínai Richarddal nem találkoztam sose), de a Roland, Róbert, János, Béla, Lacika is gyakori náluk, mégsem mondjuk, hogy cigánynevek. (A Rikárdó, Ronáldó, Dzseremi nyilván tipikusan, de azokat épeszű ember itthon nem adja.)

2019. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
26%
Nekem nagyon tetszik a név, de két okból nem adnám a gyerekemnek: nem illik a vezetéknevünkhöz és nem tetszik a becézése. Én nem vagyok a becézés híve, de tudom, hogy úgysem kerülném el a Ricsizést - az meg nem tetszik.
2019. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!