Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen játékokat érdemes...

Milyen játékokat érdemes beszerezni a még meg nem született babának?

Figyelt kérdés

Rágóka, csörgő?

Esetleg már ilyenkor érdemes több játékot beszerezni előre is?


Arra lennék kíváncsi h TI MIT VETTETEK a babának mikor/mielőtt megszületett.



2019. júl. 15. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
semmit, egy pár napos újszülött semmivel sem játszik.
2019. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle dolgot, a sok vacakból egyedül a játszószőnyeg volt használatban.
2019. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Annyi ilyet fogtok kapni boldog-boldogtalantól, hogy azt se fogod tudni, hova tedd. 1 db-ot vegyél, hogy megnyugtasd a lelked, de ennyi.
2019. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Kiságy forgót vettünk, aminek van fehérzaj funkciója, és kontraszt kártyát. És bár nem játék, de hasznos volt, az a bölcsőhinta. Erre sokszor átraktam a forgóról a kis figurákat. Mire elkezd játékkal játszani, úgyis kaptok, és amúgy is jó lesz kimozdulni ezt-azt venni.
2019. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Egy rongyi kendőt vettem csak mert megtetszett. Fél éves koráig le sem tojja, így újszülöttként még azt sem adtam oda neki. Mást nem vettem, még kiságy forgónk sem volt, semmi értelme.
2019. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen szundikendőt vettem csak mert iszonyat édes volt, vittem már a kórházba is neki (igen-igen, tisztában vagyok vele hogy nem látja, nem fogja fel és tök fölösleges, de jól esett mellé tenni valami finom puha dolgot). Egyébként semmit az égvilágon. 2 hónapos, most kezd a játékoknak értelme lenni, elkezdett már nézegetni.
2019. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Felesleges bármi játék az első 1-2 hónapban, eszik alszik. Ami jól jött az a babahinta. Az elsőnél csak 2 hónaposan vettem, a másodiknál már mire haza hozztuk megvolt, a harmadiknak is az lesz az első amit megveszek. Nagy segítség volt, ha fájt a hasa, vagy ha már nem bírtam ringató, később pedig szívesen nézelődött benne. Játékok közül azt szerette, amit ő választott. Az üzletben mindig oda adtunk neki 2-3 darabot, s lehetett látni melyik érdekelte, azt kapta. Pl. Nehéz csörgőt meg sem bírja fogni, tartani, csak a kis pehely könnyű darabokat.
2019. júl. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmit. Kb 3-4 hónapos volt, mikor az első játékot vettem neki.
2019. júl. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm mindenkinek. Ment a zöld kezecske. :)
2019. júl. 16. 07:46
 10/11 anonim ***** válasza:
A babahinta nálunk is bevált. 2 hónapos korától a játszószőnyeg, és most 3 hónaposan jött a rongyikocka (vagy micsoda 😅) és a rágókák.
2019. júl. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!