Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikortól ihat egy baba sima...

Mikortól ihat egy baba sima csapvizet?

Figyelt kérdés
Babavizet adok a 10 hónaposomnak.mikortól kaphat sima csapvizet?
2019. júl. 25. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Egy éves kortól. De nálunk elég rossz a víz (hol sárga, hol tömény hipószagú), hogy én Szentkirályiról szűrókancsóra váltottam egy éves kor után. Ha nálatok alapvetően jó a csapvíz, akkor az első szülinap után ihatja forralatlanul.
2019. júl. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Ami csapvizünket mi sem isszuk meg, szóval nálunk kb csak ha a kiszáradás fenyeget és semmi más nincs. Normális vizet egy éves kor körül. 😊
2019. júl. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk kifejezetten finom (és jó minőségű) víz. Úgy emlékszem 10-11 honaposan már csapvizet kapott.
2019. júl. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön élünk, az itteni protokoll szerint a hozzátáplálás megkezdésétől kaphat csapvizet. Így 6 hónapos kora óta azt kap,már két hónapja. Semmi baja. A vizünk jó minőségű.
2019. júl. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó minőségű a víz nálunk és finom is, mi is azt isszuk. A kislányunk szerintem olyan 10 hónapos kora óta kapja forralatlanul.
2019. júl. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!