Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 2hós baba csak anyatejet...

2hós baba csak anyatejet kaphat/tápszert vagy baba teákat ihat már?

Figyelt kérdés
2016. dec. 8. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Mi haszna lenne? A tápszer és az anyatej is fedezi a folyadékigényét.
2016. dec. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha igény szerint szoptatod, akkor anyatej mellé nem kell más.

Tápszer után kínálhatod vízzel.


Miért szeretnél neki teákat adni?

2016. dec. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha nagyon szeretnéd itatni is inkább csak vízzel kellene. De anyatej/tápszer is elég még nekik. Ugyan szerintem tápszeres babánál semmit sem veszítesz, ha megkínálod kis vízzel de ha nem kell neki, valószínűleg csak nem szomjas.
2016. dec. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Minek kéne tápszer mellé, amikor víz az alapja?
2016. dec. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Mert a tápszer egységes "töménységű", nem feltétlenül oltja a szomjat. Ha megkínálja és nem kéri, akkor nyilván nem kell erőltetni. De ha szomjas akkor ihat pár kortyot.
2016. dec. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nemtudom azt olvastam h hasfajas ellen jo a kamilla tea?

Vizet kaphat?

2016. dec. 8. 10:23
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

#4: mert a babák étvágya és folyadék igénye nem egyforma, lehet a tied megevett 1 liter tápszert is nem tudom, meg mondjuk a Beba amilyen híg az enyém is többet evett mellette-kevesebbet ivott mellé, az én kisfiam mondjuk pont nem a jó étvágyról híres de egy kiskacsa, széklet gondok is voltak, igenis jót tett neki a víz.


Kérdező, székletlazító hatásáról híres a kamilla de egy kis víz is segíthet, kamillát folyamatosan nem ajánlják egyébként. Hasfájásra legfőképpen az idő a megoldás, diéta/tápszerváltás meg van millió csepp, lehet valamelyik segíteni fog.

2016. dec. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi szüksége teára
2016. dec. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A kamilla tea pont hogy görcsöket csinál neki. Vegyél angol vizet, az legalább használ.
2016. dec. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi másra szüksége, csak anyatejre a tápszerre esetleg a nagy nyári kánikulában víz. De most - 5 ° van. Ne sürgesd, ihat még teátaz elkövetkezendő 80 évben.
2016. dec. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!