Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Gyümölcsbe lehet 10,5 hónaposn...

Gyümölcsbe lehet 10,5 hónaposnak reszelni babapiskótát?

Figyelt kérdés
Vagy inkább csak babakekszet tegyek bele?
2019. aug. 3. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan lehet babpiskotat.

Tojás van benne, arra figyelj

2019. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már be van vezetve a tojássárgája.de már kapott rakptt krumplit is,és abban van fehérje is.tehát már kapott azt is.babakekszet szoktam adni de már arra gondoltam kicsit változatosabbá tenném.
2019. aug. 3. 11:35
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

tehát evett már csülkös bablevest, töltött káposztát stb

igen, akkor nagyon óvatosan reszelhetsz babapiskótát a gyümölcspürébe

2019. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Lehet adni, de azért szerintem olvasd el mi van a babapiskotában, semmi hasznos és sok cukor, inkább egy jó minőségű babakeksz jobb bele.
2019. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves kettes válaszoló!nem gondolnám hogy rosszat tettem azzal hogy egy 10,5 hónaposnak rakott krumplit adtam.természetesen kolbász nélkül.tehát akkor ugye evett tejfölt,sajtot,krumpliz és tojást.ezek már be vannak vezetve.!akkor mi rosszat is tettem??ne keverjük már a rakott krumplit a csülkös bableveshez meg a káposztához jó!!
2019. aug. 3. 11:52
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
irónia volt,bocsánatot kérek. A babapiskóta messze nem olyan nehéz, mint a rakott krumpli, tehát a kérdés indokolatlan. Nem tettél semmi rosszat.
2019. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
A 10 hónapos gyerekem 100%-ig azt eszi amit mi, a szendvicset kis katonának, a zöldséget gerezdekben... ellenben a babapiskóta egy cukros szar, inkább valami normális gabona készítményt keress neki - mondjuk adalékanyagmentes fehér kenyér.
2019. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Én már 6 hónaposan gyümölcspürébe raktam 7 gabonás pépet. Abban nincs se cukor se felesleges adalékadag, mint babapiskótában és társaiban...

A glutént 7 hónapos koráig kell bevezetni, hogy később ne legyen gluténérzékeny.

2019. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Ugy fel sok ember a cukortól mint a tűztől. A babakekszek is full cukrosak amúgy. Nyílvan nem egy dobozzal raksz bele, ugyhogy adjad. Jo ötletet adtál, ma en is azt adok neki...
2019. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9 nem mindegyik babakeksz cukros, el kell olvasni mi van benne!

Amúgy fogalmam sincs, hogy egy teljesen haszontalan kajától miért lesz gazdagabb a baba étele, a piskótában cukor, liszt, meg tojás és egy halom adalékanyag, legalább valami gabona őrleményt vehetnél és azt belerakni.

2019. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!