Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti hogy adjátok a babának az...

Ti hogy adjátok a babának az uborkát?

Figyelt kérdés
Milyen formában és hogy készititek el?

2019. aug. 3. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lereszeltem, de utálta.
2019. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Kezébe, vagy elé és ő felveszi (BLW)
2019. aug. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Mikor adtam neki voltak fogai, imádta és azóta is kedvenc. Le is lehet reszelni.
2019. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem BLW-zek, de az ubit azt a kezébe nyomtam, mert nagyon kepesztett utána. És mivel kb semmit nem hajlandó enni, így örültem hogy érdeklődést mutat az uborka (ráadásul kovászos uborka) iránt. Nagyon tetszett neki, kiszívogatta belőle a levét és ennyi, de jó hosszan el volt vele. Szerencsére baja sem lett tőle, azóta is néha kap, pedig azóta sem nagyon eszik semmit.


Érdekesség: terhesen imádtam a kovi ubit, pedig amúgy én megvagyok nélküle évekig is mire magamtól eszembe jut hogy egyek. Inkább csemege uborkát eszem. De terhesen mindenhez ettem, persze normál keretek között, nem fagyihoz...😄

2019. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiam is utálja, sehogy sem jó neki
2019. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Én osszefőztem olyan zöldségekkel, amiket már kapott (krumpli-repa-ubi pl), és leturmixoltam. Szerette mindkét gyerekem, és most, nagyobb korukban is (3 és 12 évesek) imádják az uborkát, persze most már nem fozeleknek eszik 😃
2019. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. aug. 3. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!