Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzátáplálás mellett más...

Hozzátáplálás mellett más babája is nagyon várta a tápszert (vagy anyatejet) a főzelék helyett?

Figyelt kérdés
6,5-7 hónapos babámmal már a tízórait 1 hónapja kiváltottuk gyümölcsre. Ahhoz pici vizet kap, ezzel meg is van elégedve. De az ebéddel még rosszul haladunk. :-( a zöldségeket eleve nezebben fogadja el, bár már valamivel jobb a helyzet. De mikor ebédnél is a pihenőszékbe rakom, annyira mérges mert tudja hogy nem tápszer jön. Az első kanalakat ezért a főzelékből elégedetlenül és néha sírva fogadja. Utána már jobb. Most kb. fél adag főzeléket fogad el, amihez 100ml tápszert kap kiegészítésként. Az uzsonnával egyenlőre nem is próbálkozom.

2019. aug. 28. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld az uzsit előbb. Nekem a kicsi a tízóraival volt így, en az ebeddel kezdtem a kiváltást. A tízórai nem ment, igy az uzsit próbaltam, az sikerült is. Lehet, hogy túl fáradt már, mikor etetnéd és ezért nrm kell már neki, unalmas.
2019. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!