Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Melyik fajta a legjobb előke...

Melyik fajta a legjobb előke szakállka partedli?

Figyelt kérdés
Amit a baba nem tép le, elég nagy, aránylag betakarja, de ne izzadjon alatta, könnyen tisztítható, lehetőleg ne folyjon alá az étel a nyakánál... stb. Még csak pürét eszik, darabosat nem. Írhattok olyat is, hogy mire figyeljek, pl. az oldalt tépőzárast egyből kitépi, most olyan van, és nagy is a nyakába, alá tud folyni az étel, így pelenkát rakok alá, de konkrét típust is belinkelhettek.

2019. szept. 2. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Pelenka..abból tudom a legegyszerűbben kitisztítani a foltokat és elég nagy. A többi felesleges pénzkidobás.
2019. szept. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pelenka van most az előke alatt pluszban. Én nem mondanám könnyen tisztíthatónak gyümölcs után. Nekem a könnyen tisztítható az azt jelenti, hogy egy mozdulattal letörlöm. Gyors, praktikus, nem fogy annyi víz és nem kell várni esetlegesen a száradásra.
2019. szept. 2. 15:07
 3/13 anonim ***** válasza:
Tescoból kaptunk máskor előkét. F&F-es volt. Oldalt patentos. Méretre is jó. Anyaga is jó. Pelust így is szoktam az ölébe rakni(amit evés végére le is rúg😪) mert csipeget és sokszor nem talál a szájába de ha én etetnem akkor is az ölébe landol egy-egy falat valahogy. A tépőzáras nálunk is kuka és a PVC - s előke is szörnyű.
2019. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Pepcoban van szuper patentos, szűkre lehet állítani és mintás, így a foltok sem olyan zavaróak rajta. 😊
2019. szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

Meg ne etesse helyetted a gyereket?


Ezek fogyóeszközök. Etetés után bevágod a mosógépbe, ennyi. Azért kerül 200ft-ba darabja.

2019. szept. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Alapvetően nálunk a pelusban evés vált be



Rettegek is a téltől.


Semmit nem visel el, ha nem tudja leszedni, akkor nem eszik

2019. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekünk a frottír ujjas előke jött be legjobban. Konkrétan aldis [link]

Olyan jó anyag, hogy folttisztító nélkül kijött belőle mindig minden.

A kettő kombinálva pedig atombiztos. :D

Persze nem 40 FOKBAN. Ilyenkor a legutóbb egy szál pelenkában. ;)

Később önálló evéshez pedig ez az avent:

[link]

2019. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hogy ez hogy jött össze? Felcserélte a telefon a mondatokat.
2019. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha-ha, utolsó, nálunk is ez vált be, és én is félek a hideg időtől. A textil pelenkát azért hadd ne nyomja már be a szájába a kanál helyett :) Mondjuk, ha innen nézzük, akkor már félig megeteti a gyereket, mert arról hamarabb nyalja le az ételt, mint a kanálról :)
2019. szept. 2. 20:43
 10/13 A kérdező kommentje:
Na én meg a 6-osnak írtam, csak közben más komment is érkezett. Nem jó az első link a 7-estől.
2019. szept. 2. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!