Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Lehet az etetőszékre teljesen...

Lehet az etetőszékre teljesen új hutatott venni?

Figyelt kérdés

Az etetőszékünkkel történt egy kis baleset és habár használható de csúnya és szeretném az egész huzat részét lecserélni.


Viszont nem igazán tudom hogy van erre lehetőség hogy csak ezt a részt cseréljem a "váz" maradjon?! Ha igen tudnátok oldalt ajánlani hol keresem?

Köszönöm szépen!🤗🤗


2019. nov. 7. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha használtan keresel jo allapotut, olcsóbban meguszod:)
2019. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk touragoo van, ehhez brendonban lehet venni huzatot, 4 ezer ft.
2019. nov. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Milyen baleset?

Hátha helyrehozható


Nem mindegyikre kapni...

2019. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Márkától függ. A nagyobb márkák (CAM, Touragoo, stb.) gyártanak külön huzatot, a többiek ritkán. Esetleg a gyártó oldalán találsz erről infót.
2019. nov. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez egy Lorelli fix háttáblás típusú. Használtat nem szeretnék venni. Utána nézek neten jobban hátha esetleg univerzálisat gyártanak valahol.



A baleset: Elmentem kozmetikushoz és az én drága férjem csokis baba pudinggal etette meg a lányunkat, aztán persze minden olyan lett. Ezért hogy ne legyen mérges az asszony, fogta és betette a mosógépbe, de nem is ez a fő probléma hanem hogy legutóbb 90fokon mostam és persze hogy a drága nem állította át. Képzelhetitek milyen állapotú lett. Röviden ennyi. Egyébként egy 2 hónapos etetőszék.😢😂

2019. nov. 8. 00:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehát a Lorelli az letörölhető, minek tette mosógépbe? 😄 Na mindegy. Nem hiszem, h erre leet venni, ha van hozzá kézügyességed, varrd meg a régi alapján, ha nincs, akkor vegyél másikat, nem drága.
2019. nov. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ohhhh



Én is be szoktam temni

De nyílván nem 90 fokon 🙈

2019. nov. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2019. nov. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! Ha esélytelen a dolog akkor kap újag, de utána nézek!


Énis csak áttörlöm, de a férjem szerint ezt csak mosással lehetett megoldani. Hát elintézte a Drága.😁

2019. nov. 8. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!