Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hol vegyek a babának zöldséget...

Hol vegyek a babának zöldséget és gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
Piac sajnos messze van, azért nem tudok hetente többször utazgatni. Ami van a közelben: Spar, Lidl, Auchan meg 2-3 maszek zöldséges. Jobb a kis zöldségesnél árult cucc, mint a sparos? Lidl-ben tudom, hogy van bio is, bár még annyira nem néztem meg a kínálatot, úgy emlékszem, hogy pl sárgarépa csak 1 kilós zacsiban van, az meg nagyon sok egyszerre egy babának. Még egy levesnek is :D
2019. dec. 6. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Boltban csak ha muszáj volt. A mi zoldsegesunknel őstermelői áruk vannak, úgyhogy ott veszem.
2019. dec. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Zöldség, gyümölcssel foglalkozom. Első, szerinted amit a boltban kapsz répát ki termeli?Szerinted azt valami gyárban kotyvaaztják ki? Kérdező, nyugodtan vegyél a multiknál. Oda is termelők szállítanak be, ráadásulbott le lehet követni az árut. Tapasztalat, hogy nahyon sok az ál őstermelő vagy termel 1-2 terméket, a többit ugyanúgy veszi valahol.
2019. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk ki van írva magyar e v nem. Többször volt kinn, hogy nem magyar termék, hanem pl francia ország stb. első voltam. Okoska.
2019. dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Lidl-ből veszem, vagy az Auchanból, bár az utóbbiba ritkán járunk mert az messzebb van tőlünk, csak másik városban. Én nem szeretek maszek zöldségesekhez járni, nem fér be a babakocsi pl., úgyis vennem kell mást is, szeretek mindent egy helyen megvenni. Ja, és nem csak 1 kg-os répa van Lidl-ben, én darabra veszem, kasszánál mérik le.
2019. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Franciaország....így nagy kezdőbetűvel, meg egybe....Ha már ekkora nagymagyar vagy, hogy csak magyar zöldséget eszel.
2019. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3.

A multik magyar terméket is árulnak, amúgy ne legyél elájulva a magyar termékektől, mert már silányabb, mint a környező országoké. Arról nem beszélve, hogy nem egy őstermelőt egyiptomi paprikát árulni, magyarnak kiírva.

2019. dec. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!