Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti mit-miket szoktatok főzni...

Ti mit-miket szoktatok főzni a babátoknak?

Figyelt kérdés
2020. jan. 11. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ hány hónapos/ éves,mi van bevezetve már? Az én kislányom 17hónapos majdnem ugyanazt főzöm amit magunknak( most például nem mert mi chilis babot eszünk azt azért még nem kap,ma tökfőzeléket főztem neki virslivel)

1 éves koráig üvegeset kapott majd fokozatosan átszokott a házi kosztra. Akkor már főztem neki tésztát pörkölttel,főzelékeket,húslevest,borsólevest,sült húsokat ,rizses húst,csirkemelles mindenfélét,rakott tésztát/ krumplit. Olajban sült dolgokat,rántott húst,sült krumplit stb még nem adtam neki.

2020. jan. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

1 éves kira után azt ette, amit mi

Ha olyat főztem, amit nem szeret vagy nem szívesen adtam akkor kapott valami főzeléket, vagy törtkrumplit májjal, csirkével

2020. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11 hós. Azt eszi, amit mi, kiveve, ha savanyut vagy csiposet esetleg olyat fozok, amit nem ehet. Akkor csinálok neki hasonlo alternativát.
2020. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
6 honapos
2020. jan. 11. 19:30
 5/7 anonim ***** válasza:
6 hónapos kisfiam van. 3 hete kezdtem a hozzátáplálást de bevallom őszintén, néha a bolti üveges bébiételből veszek ihletet. Jó ma mondjuk húslevest evett.
2020. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6 hónapos kora körül még csak kóstolgat, nem feltétlen lesz egyből nagy főzőcske. Az alap nálunk krumplipüré volt. Ahhoz csináltam neki először paradicsomszószt. Kapott almát lereszelve, de az annyira nem ízlett neki. Utána az alma melle banánt, majd ennek a keverékébe babapiskótát reszeltem. Nem emlékszem pontosan mikor, de a ht elején már kapott sütőtököt jól megsütve, sóska és spenót szoszt a krumplipüré mellé, húslevest csak zöldségekkel, később már tésztával is.
2020. jan. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kimaradt, hogy pl én még mindig sokszor csinálok olyat (11 hónapos már) hogy különböző zöldségeket megpárolok és összeturmixolok pürének, mert hamar megvan. Szoktam neki így csinálni répát, petrezselymet, brokkolit, karfiolt, ezek keverékét.
2020. jan. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!