Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bolti sűrített paradicsomból...

A bolti sűrített paradicsomból ti szoktatok kaját főzni a babátoknak? (kicsi konzerv)

Figyelt kérdés
10 hós gyerkőcnek gondolnám...pl paradicsomos krumpli, paradicsomleves rizzsel, cukkini paradicsomszószban...

2013. aug. 14. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Az még felnőtnek sem egészséges!
2013. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%

Kaját??? Felénk étel van.

Egyebkent igen, adtam neki.

2013. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A süritett paradicsomba semmi de semmi más nincsen csak is paradicsom. Se tartosító szer se más anyag nincsen, a konzervben eláll minden nélkül. Simán használahtod, de most paradicsom szezon van ilyenkor jobb friss kerti vagy bio paradicsomot használni.


Az elsö meg még tuti életében nem látott sürített paradicsomot.

2013. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
2-es több féle adalékanyagot felsorolok neked ami persze a dobozon nincs feltüntetve!
2013. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Bocs 3-nak szólt.
2013. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A védőnőnk azt mondta, hogy nyugodtan csinálhatok abból neki ételt,ő az Aranyfácánt ajánlotta.
2013. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
A sürített paradicsomban van olyan anyag, ami a fémből kiold dolgokat, így inkább az üveges verziót ajánlanám.
2013. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6 hónapos kora óta kap paradicsomos ételeket a fiam. MINDIG üveges sűrített paradicsomból csináltam, soha semmi baja nem volt tőle. Már nem főzök Neki külön, a mi paradicsomos húsgombócunkból, paradicsomlevesünkből is eszik (ugyan úgy konzervből készül).
2013. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én üveges bio-t szoktam sűrítettből venni, krumplival, hallal pici só, fruktóz, bors. Jó ötlet a cukkinis változat, még nem próbáltam. Nekem is 10 hós a fiam. A sima, friss pari is finom, de szerintem magas a víztartalma, főzeléknek elég híg lenne vagy nem elég paradicsomos.
2013. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Például mi oldja ki a fémből a "dolgokat" szerinted, sósav? Ez már kicsit túlzás azért.

Várom a felsorolást, ami nincs feltüntetve a dobozon, és a forrást is, amire hivatkozol.


Kérdezőnek: igen. A nagynak is főztem, most 12 éves és még él. Sőt a nagymamám is evett ilyet, főzött nekünk rendszeresen.

2013. aug. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!