Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nemsokara lesz 6 honapos a...

Nemsokara lesz 6 honapos a babam es ismet sokszor kel ejjel, sot a kisagyaban nem hajlando alund, csak cicin vagy mellettem (tobbi lent). Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a hozzataplalast 1,5 hete (tudom,tudom meg nincs 6 hos, de mivel minden baba mas, igy en igy latom jonak a gyerekorvosunk beleegyezesevel persze). Ebedre kap zoldsegpuret, utana pedig szoptatom tovabb ahogy eddig. Ket ejszakat ataludt, ami nagy dolog mert eddig ezt soha nem tette. A rutinunk ugyanaz mint eddig, furdes utan meg kis jatek apaval, szopi es alvas. Mikor elalszik beteszem a kisagyba, aztan ejjel, mikor felkel magam melle veszem es megy a szunya reggelig persze kozben cicizik, de az nem zavar. Az elmult napokban pedig ahogy beteszem a kisagyba, ra 10 percre nagy sirassal ebred. Magam melle fektetem, cicizik, majd mikor felkelek 5 percre pisilni, ismet nagy siras. Hiaba alszik koztunk, sokszor igy is sirva kel, forgolodik es van mikor negykezlab hintazik kozben (elkezdett kuszni/maszni). A cici megnyugtatja de en egyre kimerultebb vagyok. Persze a ferjem is. Mi lehet a gond szerintetek?

Koszi a valaszokat!


2020. jan. 18. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Figyelj, a minap is voltegy tok ugyan ilyen kérdés. 6 hónapos!!!! Mi az istent vársz? Védőnő felvilágosítást mi mikor jön? Fogzás, mozgás fejlődés, idegrendszeri érés??? Mit vártok anyukák, egy ilyen picitol? Hogy úgy aludjanak, mint ti? Szerinted te úgy születtél, hogy tudtál egyedül pisilni, enni, inni, aludno? Vannak szerencsések (kit tudja miért, általában azok okoskodnak, hogy tanítani kell őket.), de a legtöbb baba nem csettintesre alszik. Lepontozhatsz, egész nyugodtan, de attól ez az igazság. Teged zavar, hogy felkel, de ő nem tudja, hogy hopp neki aludni kell...
2020. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Menj mar a francba 1es! Attolmeg mert teged nem zavar ha millioszor felkel ejjel a gyerek attól meg mast zavarhat es megkerdezheti egy (kerdezos oldalon)!!! Hogy miert kel fel tobbszor a gyerek

Vagy engedelyt kene kerni toled hogy kiirhassak? Es te mit varsz az elettol?? Ha nemtudsz valaszt adni (normalisat) el lehet ezektol a kerdesektol egeszen nyugodtan huzni a csikot.

2020. jan. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Te se adtál normális választ, csak belekotottel az enyémbe. Okoska. 🙋‍♀️😋
2020. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Amúgy meg zavarhatja, akkor is ez van, mint mondottam :D A gyerekvallalas ezzel jár...
2020. jan. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

2es!

Márpedig sajnos az egyesnek igaza van! Oké azért nem kell csúnyán leszólni a kérdezőt.Nekem is épp fél éves a fiam és iszonyat sokszor kel,sokszor nem is alszik. És hogy miért? Senki nem tudja. A védőnő sem lát bele a fejébe és a doki sem aki szerint semmi baja az ég világon. Miért kel fel?? Bármiért!

Nincs gond,ne aggódj! Egyszerűen most erre vágyik...a cicidre. Ha nem fáj a hasa,nem bántja a puki, akkor át kell vészelni ezt az időszakot.

2020. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
De tényleg 10 ilyen kérdés van itt naponta. És tényleg nem lehet semmit csinálni. Vannak jobb és rosszabb periódusok. Mi is most egy rosszabb szakaszban vagyunk. 14.5 hónapos kisfiam 30-40 percenként megébred és úgy hajnali 2-3 óra körül magamhoz veszem, mert addigra már totál kivagyok. De hát ez van. Egyszer majdcsak elmúlik.
2020. jan. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nincs megoldas sem valasz a kerdesemre. Csak egy napok ota alvasmegvonastol szenvedo anyuka szeretne kibeszelni magabol, vagy az is eleg ha mas anyukak "nyugi nalunk is ez van" valaszat olvassa. Vagy a tapasztaltabbaktol megis valamilyen tanacsot kap. Na mindegy azert köszi nektek.

#1-es valaszoloh stilusahoz inkabb nem fuznek semmit.

2020. jan. 18. 12:22
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Nyugi kérdező, az 1es csak ingerült mert nem alszik hónapok (esetleg évek) óta. Nekünk ez 5 hónaposan volt, akkor kezdett el hintázni és az első foga is akkor jött ki. Meg akkor kapott egy oltást is. Ezek mind bezavarhatnak az alvásba. Néha pár nap, néha pár hónap hogy visszaálljon a dolog vagy kialakuljon egy új rutin.
2020. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi #10-es! 😊
2020. jan. 18. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!