Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ez már étkezés kiváltásnak...

Ez már étkezés kiváltásnak minősül?

Figyelt kérdés
19 hetes babám délelőtt 11 fele eszik meg egy fél üveg gyümit de utána nem kéri a tápot csak kb 1-2 óra múlva eszik tápot kb 90 ml-t. A védőnő azt mondta gyümivel nem lehet kiváltani egy étkezést mert a kalóriatartalma nem fedezi a tápszerét de a babám utána nem kér tápot. Két tápszer között meg nem kéri a gyümit mert nem éhes. A 6 hónapos kor alatt ne adjak mást típusú válaszokat nem kérem köszi.
2020. márc. 8. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivel a gyümölcs édes, hirtelen a cukor elteliti, de c s ak 1 órára, azért kéri utána a tápot.


Meg elég kicsi, nem kell kivaltani étkezést.


Nekem majdnem 7 hós a lányom, de van hogy utána szopizik, van hogy 1 óra múlva.

Szerintem ezzel nincs gond

2020. márc. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Előszor is nem 19 hetes,hanem 5 hónapos.Masodszor is milyen táp??Mi ez kutya?Talán tápszer!
2020. márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

5 hónapos korban kérlek engedd el a hétben számolást.

Védőnőnek igaza van,a gyümölccsel nem lehet kiváltani

2020. márc. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2es, pont ez fogalmazódott meg bennem is.
2020. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nektek sincs jobb dolgotok csak belekotni az emberbe? 😀 Tenyleg ekkora problema, hogy azt irtam, hogy 19 hetes? 24en lesz 5 honapos szoval nem fogom leirni, hogy 5 honapos ha nincs annyi. Akkor 4 es fel honapos. Most igy jobb? A kerdesen nem valtoztat. Elsonek koszonom a valaszt!!
2020. márc. 8. 13:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos neked is van olyan szó, ami idegesít. Pont a minap gyűjtöttek össze itt a gyakorikon 1 csomó ilyen szót. Szóval nálam a táp kiveri a biztosítékot. Nem egy olyan hosszú szó az, hogy tápszer, ki lehet írni.
2020. márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké nem azon akadtam fent. Ez jogos :) Maskor nem roviditem.
2020. márc. 8. 16:24
 8/9 khniki ***** válasza:
Szia! Én akkor minősítettem kiváltottnak, amikor megevett egy egész üveggel (4 hónapos volt) és már nem kért utána cicit, valamint kibírta a következő étkezésig, azaz 3 órát. Anyatejes volt, nem tápszeres. Most már csak reggel és késő este van cici, tízóraira és uzsonnára továbbra is gyümölcs van, ebédre már mindenféle húsos pépek.
2020. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kislányom 9 hónapos lesz 29.-én. Este és éjszaka iszik tápszert, napközben ritkán. Reggelire virsli, vagy joghurt babapiskótával, aztán babaital, délben az ebédből eszik többnyire a levesből amit ehet(hús, répa, krumpli, tészta, lé). Délutan gyümilé, piskóta, kukac, esetleg még az ebédből ismétel de nem mindíg. Krémtúró, vagy mikor mivel kínálom meg. Éste pedig tápszer. De én nem erőltetem ezt a kiváltást, eszik amit szeretne amennyi jól esik neki és kész. 🙂
2020. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!