Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tegnap evett almát először a...

Tegnap evett almát először a 4 hónapos babám, ma már tizorainal jó izuen ette, kaphat ebéd előtt is nem lesz baja?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 18. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Mi a fenének adnál ennyi almát egy ilyen pici babának??? Eleve 6 hónaposan kéne hozzátáplálni, de akkor sem cél, hogy minél hamarabb minél több étkezést kiváltsunk vele. Egy ekkorkának pont elég, ha napi 1x adsz neki annyit, amennyit elfogad, de ha ez csak pár falat, az se baj, adj utána még tejet.
2020. ápr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem elég 1x adni először egy nap, bár ha csak 1-1 falatról van szó, akkor szerintem kaphat.
2020. ápr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Tènyleg minek az ilyen pici gyereknek màst adni, mint anyatejet vagy tàpszert. Megart a gyomrànak, igazàn kivàrhattad volna, azt a kèt honapot mèg.
2020. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Majd mikor visitva kakál meg pislogsz hogy mi lehet a baj. Nem véletlen az óvatos haladás
2020. ápr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Hóbort. Igen orvosok meg tudósok hobbiból találnak ki ilyeneket 🤦🤦🤦
2020. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Új hóbortnak nem nevezném. 10+ évvel ezelőtt is a 6 hónapos kor utáni hozzátáplálás volt az ajánlott.

A kérdésre válaszolva, én nem adnék neki napi.2x, elég ha még csak kóstolgat.

2020. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem értem. Az orvos és védőnő is azt mondta 4hosan kezdjük a táplálást. És hogy először pár kanál, aztán annyit amennyi jól esik neki. Én csak azt kérdeztem ehet-e többször is ha nincs rosszul utána. Miért akarna rosszat nekünk az orvos meg védőnő?
2020. ápr. 18. 14:21
 8/12 A kérdező kommentje:
Tápszeres egyébként.
2020. ápr. 18. 14:25
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Azért mert nem haladnak a korral. Az új ajánlás szerint tápszeres babának is 6 hó. Adják neki nyugodtan. Ismerek olyat aki pár nap után annyit adott amit a gyerek megevett. 3 napig csak kuppal kakált utána. De nyugodtan
2020. ápr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
4 hónaposan kezdtem,és végre lett normális széklete... úgyhogy ilyen is van. Azóta se bántam meg. Nem kell mindenkit egy kalap alá venni.
2020. ápr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!