Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7honapos babam az ebed utan...

7honapos babam az ebed utan 1ora mulva mikor almos ker meg tapszert ezek szerint nincs kivaltva meg az ebed?

Figyelt kérdés

#Kivaltas.
2020. márc. 22. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Kell az az érzés neki az alváshoz, hogy szopik. Kicsi még, miért sietsz ennyire? Hadd tápszerezzen, ha szeretne. Azért a kanállal evés nem ugyan az.
2020. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bár az én lányom anyatejes, de ebéd után kB 1 órával ha alszik, akkor szokott szopizni.


Szerintem nem jó erőltetni a leszokast ilyen korban.

Ha szépen megy a hozzátáplálás, akkor én adnék neki tápszert amíg igényli.


Mondjuk nekem nem is mondta senki (doki, védőnő), hogy már ki kellene váltva lenni étkezésnek.

2020. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

7 hónaposan HOZZÁtáplálás van. Régebbi nevén mellétáplálás.

Vagyis tápszer vagy anyatej MELLÉ. Nem helyette!

Az én kislányom anyatejes baba volt, 2 éves korában választottam el. Sokáig megmaradt az ebéd utáni szopi. Eszembe sem jutott aggódni rajta.

Te se tedd.

Nem kell kiváltani étkezést 7 hónaposan! Főleg, hogy még húst nem kaphat. Amit meg igen, azzal nem lakik jól.

2020. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha éhes, hát éhes. Ameddig a megfelelő irányból táplálod, nem tudod elrontani.
2020. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsi még kell neki a szoptatás és emiatt kell neki a tápszer mert azt cumis üvegből kapja és jobban el alszik.
2020. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!