Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kinek vált be székrekedés...

Kinek vált be székrekedés ellen? Active Flora Baby vagy BioGaia?

Figyelt kérdés

Hozzátáplálást adódó székrekedésel küzdünk, sajnos teljesen mindegy mivel kostoltatom, szinte mindennel jelentkezik.

Folyadékot bármit adnék semmit nem fogad el, már mindent próbáltunk.

Valakinek a két termek közül segített a székelésen?

Köszi előre is.



2020. ápr. 22. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a folyadék segített, meg talán a gripe water de az igazi angol import
2020. ápr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A folyadék nélkül nehezen fog bármilyen szertől javulni. Mivel azért kemény a kaki mert sok vizet szív vissza a vastagbélben a szervezet. Amíg nincs elegendő folyadék nem lesz jobb. Akkor próbálj neki inni adni amikor éhes, talán akkor iszik és utána a kaját. Tapszer vagy anyatej előtt is. Vagy akar este alvás közben.valamikor kell innia
2020. ápr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az a baj h meg államban sem hajlandó inni, ki köpi.

Az angol vizet mi is használjuk, általában segít, de gondoltam a biogaia is használta valaki ilyen formában.

Nekem is az lenne a jobb ha inna valamit, de már nincs ötletem mivel kínáljam.

2020. ápr. 23. 19:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk nem segített a bio gaia, még úgy vettük észre h rosszabb volt tőle. Mivel próbáltad eddig ?

Nekem teázik mert a vizet nem itta és neki is szekrekedese volt, de most egy pár napja már megiszik vizet is de csak fele annyit, szóval amikor már nem issza tovább a vizet teszek bele teát(instant teát kap) kevesebbet mint az előírt így csak kicsi íze lesz de nem lesz túl cukros.

2020. ápr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A vizet kb 2 hónapos kora óta próbálom, de nulla.

Most, hogy elkezdtünk kóstolni, sőt a tízórai ki van váltva gyümölccsel, muszáj voltam valamit kipróbálni, konkrétan a kecskeméti és a Szentkirályi baba italok közül amit lehetett kb mindent kínáltam napokig semmi, akkor nagy nehezen bele mentem a teába cukorral és anélkül is semmi.

Majd az instant teát de azt sem akarja inni.

Főztem neki baba teát azt sem úgy h én már nem tudom mit tehetnék még.

2020. ápr. 24. 20:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha cumisuvegből kapja próbálj meg valami más módszert, lehet az nem tetszik neki. Pl a műanyag pohár vagy vastag kávés pohár, esetleg valami kacsa vagy mi a neve
2020. ápr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Próbáltam üvegből és műanyag pohárból is 🙁

Megvettem az itató cumisüveget, már mint amit használunk márkától, nem jött be az sem.

Kis kanállal is próbáltam, de hat az nem mennyiség.

Egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyire nem hajlandó inni.

2020. ápr. 24. 23:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom akkor mit lehet de azért ne add fel probalgasd. Esetleg másik formájú etető cumival.

Védőnőnek majd említsd meg azért hogy nem akar inni.

2020. ápr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem adom fel, elég kitartóan adom. Baba meg kitartóan utasítja el ☺️

De azért köszönöm.

Védőnő, gyermekorvos tud róla, nem mondtak rá semmit.

Mondjuk ebben a nagy korona hülyeségben, senki nem foglalkozik semmivel.

2020. ápr. 26. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!